Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Letnia Grand Prix w Tschagguns: Fabian Riessle wygrywa

Kombinacja norweska -> świat wyniki

2019-09-05

Austriackie Tschagguns to kolejny przystanek na trasie kombinacyjnego Grand Prix 2019. W Austrii pojawiło się znacznie mniej kombinatorów niż w Niemczech, wśród nieobecnych są również reprezentanci Polski. Zawody składające się ze skoku na skoczni normalnej i biegu na 10 kilometrów wygrał Niemiec Fabian Riessle przed Włochem Samuelem Costą i Francuzem Antoine Gerardem.

 

 

Skoki
 
 Rundę skoków wygrał Harald Johnas Riiber. Brat tryumfatora Pucharu Świata skoczył 100 metrów dzięki czemu na trasę biegu ruszył 9 sekund przed Franzem Josefem Rehrlem który skoczył 102 metry. Trzeci był Francuz Laurent Muhlethaler. Kolejne lokaty zajęli Lukas Greiderer i Thomas Joebstl. Sklasyfikowano 30 zawodników, a zdyskwalifikowani zostali Christian Deuschl i Samir Mastiev.
 
TUTAJ  - Wyniki
 
 Bieg
 
 Bieg przyniósł widzom spore emocje, bowiem o zwycięstwo walczyło wielu zawodników. Zwycięstwo odniósł Fabian Riessle przed Samuelem Costą którego wyprzedził o 2,2 sekundy. Kolejni zawodnicy pojawili się na mecie niewiele później. Trzeci był Antoine Gerard, czwarty Philipp Orter a piąty Thomas Joebstl. Szósta lokata należała do Erica Frenzela a siódma do Laurenta Muhlethalera. Kolejne miejsca zajęli Lukas Greiderer, Franz-Josef Rehrl i Ernest Yahin.
 
TUTAJ - Wyniki
 
 Finałowe zawody Letniej Grand Prix już w najbliższy weekend w Planicy. 
 
 
 Maciej Sulowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl