Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Kombinacja Norweska Świat Wyniki | Skipol

Kombinacja norweska

KN: Riiber wygrywa finał Pucharu Świata w Oslo! Kupczak bez punktów.

Kombinacja norweska -> świat wyniki

2020-03-07 14:50:54

Sobota była kolejnym dniem zmagań w Oslo, zawodnicy również dziś nie mogli liczyć na doping publiczności z obawy przed Koronawirusem. Kombinatorzy norwescy startowali dziś w konkursie indywidualnym, który zakończył cykl Pucharu Świata 2019/2020. Jarl Magnus Riiber końcowkę sezonu, przypieczętował kolejnym zwycięstwem. Dla Norwega była to 27 wygrana w karierze, a 14 w tym sezonie. Nasz reprezentant Szczepan Kupczak zajął dziś miejsce poza najlepszą trzydziestką.

Czytaj Dalej >>

MŚJ w kombinacji norweskiej: Norweska drużyna triumfuje w zawodach mieszanych!

2020-03-06 17:33:26

Trwają Mistrzostwa Świata Juniorów 2020 w Oberwiesenthal. Dziś w Niemczech odbył się konkurs mieszany. Wygrała dryżyna z Norwegii, mimo tego, że ich najsilniejszy zawodnik - Jens Luraas Oftebro nie startował, bo udał się do Oslo na Puchar Świata, jego rodacy poradzili sobie i wygrali.

KN: Riiber wygrywa rundę prowizoryczną w Oslo, Kupczak 14!

2020-03-06 17:06:47

Dziś na Holmenkollen odbyła się runda prowizoryczna przed jutrzejszymi indywidualnymi zawodami Pucharu Świata. Jarl Magnus Riiber znów pokonał rywali. Szczepan Kupczak zajął miejsce w drugiej dziesiątce.

PŚ w kombinacji norweskiej: Akito Watabe triumfuje w Lahti! Kupczak 30.

2020-03-01 14:30:38

Warunki w Lahti nie sprzyjały dziś ku temu, aby zawody na skoczni zostały przeprowadzone sprawnie. Seria skoków wymagała dziś trochę cierpliwości ze względu na wiatr, który mocno przeszkadzał. Po kilku dłuższych przerwach udało się jednak doprowadzić zmagania do końca. Później dwuoboiści startowali w biegu na 10 km Gundersenem, a zawody pierwszy raz w tym sezonie wygrał Akito Watabe.

PŚ w kombinacji norweskiej: Riiber i Graabak dominują w Lahti!

2020-02-29 15:28:39

Puchar Świata w kombinacji norweskiej trwa. Dwuboiści startowali dziś w Lahti w sprincie drużynowym. Zmagania zaczęły się od serii skoków. Dwóch norweskich weteranów - Jarl Magnus Riiber i Joergen Graabak wygrali zawody. Dwa zespoły zostały zdublowane, a jeden nie ukończył biegu.

Jarl Magnus Riiber wygrywa kwalifikacje w Lahti, Szczepan Kupczak 16.

2020-02-28 18:49:03

Dziś w Lahti odbyły się kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w kombinacji norweskiej. Podium zajęło dwóch zawodników z Norwegii, a także reprezentant gospodarzy. Najlepszy był Jarl Magnus Riiber. Szczepan Kupczak zajął miejsce 16.