Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kammerlander najlepszy, Polacy daleko.

Kombinacja norweska -> świat wyniki

2012-01-07

Tobias Kammerlander (foto) z Austrii wygrał zawody Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej rozgrywane w tureckim Erzurum.

Zaledwie 0,1sek za nim finiszował Norweg Thomas Kjelbotn. Ostatnie miejsce na podium zajął jego rodak Ole Martin Storlien awansując z 32 pozycji jaką zajmował po pierwszej części rywalizacji. Po serii skoków prowadził po lądowaniu na 102,5m kolejny Norweg Espen Andersen.
 
Polacy tego występu nie mogą zaliczyć do udanych. Najlepszy z nich Paweł Słowiok zawody ukończył na 25 miejscu (24 po skokach), Adam Cieślar zajął 29 miejsce. Uzyskując 13 czas biegu zdołał awansować z 43 pozycji jaką zajmował po pierwszej części rywalizacji. Andrzej Gąsienica po serii skoków zajmował dobre 9 miejsce, lecz ostatecznie rywalizacje zakończył na 38 pozycji. Najmłodszy z naszych zawodników Stanisław Biela zawody zakończył na 44 lokacie.

Wyniki tutaj

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl