Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Taylor Fletcher wygrywa Puchar Kontynentalny w Ramsau, Adam Cieślar czwarty

Kombinacja norweska -> świat wyniki

2015-02-14

Reprezentant USA Taylor Flether wygrał rozgrywane w Ramsau zawody Pucharu Kontynentalnego w kombinacji noreskiej. Najlepszy z Polaków Adam Cieślar zajął czwarte miejsce.

 

Po skokach prowadził Austriak Fabian Steindl, który oddał skok na odległość 95,5 metra. Za nim uplasował się Evgeniy Klimov, Rosjanin uzyskał odległość 97,5 m. Na 3. pozycji wylądował Niemiec Tobias Simon (93 m).

Najlepszy z naszych Adam Cieślar zajmował pozycję 8., jego odległość to 90 metrów. Ładnie spisał się również Szczepan Kupczak (90 m), który wylądował na 11. pozycji, a razem z nim Paul Hanf (GER). Paweł Słowiok, po skoku na 85m, był na miejscu 29. Wojciech Marusarz, po skokach zajmował 44. lokatę ze skokiem na odległość 81 metrów.

WYNIKI PO SKOKACH

 

Klasyfikacja po biegu zmieniła się diametralnie. Jako pierwszy linię mety przekroczył Taylor Fletcher. Amerykanin znakomicie spisał się w biegu (najlepszy czas dnia) i awansował z 21. pozycji. Miejsce drugie wywalczył Paul Gerstgraser, Austriak do zwycięzcy stracił 9.4 sekundy. Ostatnia pozycja na "pudle" dla reprezentanta Norwegii, Espen Andersen ukończył bieg ze stratą 9.8 sek.

Tuż za podium uplasował się Adam Cieślar. Zawodnikowi z Istebnej do zwycięzcy stracił 10.5 sekundy.

Na 21. pozycję awansował Paweł Słowiok, strata czasowa naszego reprezentanta to 1:04.6. Szczepan Kupczak spadł na miejsce 24., Wojciech Marusarz, również zaliczył spadek i ostatecznie został sklasyfikowany na 49. pozycji.

WYNIKI

 

Bożena Tyc

Komentarze - 4

ms.

Opublikowano: 2015-02-14 19:20:55

bardzo dobry wynik Cieślara.Ciekawe dlaczego startował Marusarz a nie wantulok, w liście startowej na jutrejsze zawody w miejsce Marusarza jest Marcin Budz, dziwne ze wzięli 5 a Wantulok się nie załapał do składu, może ma kontuzję.

Anna

Opublikowano: 2015-02-14 21:06:27

Wantulok po ostatnich zawodach na Kubalonce w Lotos Cup wyglada, ze jest w bardzo dobrej formie i raczej nie ma zadnej kontuzji. No ale jak sie trenuje poza kadra to nie ma sie za duzo do powiedzenia, decyduja trenerzy nie zawodnik.

ms.

Opublikowano: 2015-02-14 21:50:12

Wojciech Marusarz i Marcin Budz też nie są w kadrze a mimo to startowali

arn

Opublikowano: 2015-02-15 08:53:56

Mnie bardziej dziwi czemu na Ms jedzie Kupczak a nie Slowiok..

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl