Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Kombinacja norweska | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kombinacja norweska

Marusarz, Twardosz i Jarosz w kilku słowach o kombinacji.

Kombinacja norweska -> wywiady

2020-05-08 19:38:57

Rok 2020 z pewnością przejdzie do historii polskiej kombinacji norweskiej. Niestety, jest tylko gorzej. Kilku sportowców zrezygnowało z kontynuowania kariery, a przyszłość stoi pod wielkim znakiem zapytania. Mateusz Jarosz, Wojciech Marusarz oraz Paweł Twardosz w kilku słowach o dwuboju.

 

 

Czytaj Dalej >>

Adam Cieślar zakończył swoją przygodę z kombinacją norweską!

Kombinacja norweska -> Artykuły

2020-04-30 16:21:35

Potwierdziły się podejrzenia dotyczące dalszej kariery sportowej Adama Cieślara. Jak przypuszczano pod koniec minionego sezonu zimowego, dwuboista zakończył swoją porzygodę z kombinacją norweską. 

 

 

Czytaj Dalej >>

Kalendarze na lato i zimę 2020/2021 w kombinacji norweskiej

Kombinacja norweska -> Artykuły

2020-04-28 09:07:06

Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) ogłosiła na swojej oficjalnej stronie kalendarze na lato oraz zimę 2020/2021. Zawody Letniej Grand Prix nie są jednak pewne, ponieważ odbędą się pod warunkiem że pozwoli na to sytuacja związana z koronawirusem.

 

Czytaj Dalej >>

FIS planuje przywrócić zawody PŚ w kombinacji norweskiej w Polsce!

Kombinacja norweska -> Artykuły

2020-04-18 17:32:23

Fis - Międzynarodowa Federacja Narciarska chce, aby zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej ponownie były rozgrywane w Polsce. Jest to świetna wiadomość dla miłośników sportów zimowych, a także motywacja dla polskich zawodników, którzy będą mogli rywalizować przed swoją publicznością. 

 

 

Czytaj Dalej >>

KN: Constantin Schnurr i Lilian Vaxelaire kończą karierę sportową.

Kombinacja norweska -> Artykuły

2020-03-26 19:27:27

Koniec sezonu zimowego często przynosi informację o tym, że jakiś zawodnik żegna się z karierą sportową. Po tej zimie narty w "kąt" odłożyli Constantin Schnurr z Niemiec oraz Lilian Vaxelaire z Francji i ogłosili koniec trenowania kombinacji norweskiej.

 

 

Czytaj Dalej >>

Szczepan Kupczak: "Mam już nakreślony plan działania."

Kombinacja norweska -> wywiady

2020-03-20 18:25:34

Szczepan Kupczak to obecnie najlepszy kombinator norweski w Polsce. Podczas minionego sezonu zimowego to głównie on reprezentował nasz kraj na zawodach najwyższej rangi, a swoją formę przypieczętował tytułem Mistrza Polski. Zawodnik AZS-AWF Katowice odpowiedział dla naszych czytelników na kilka pytań. 

 

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl