Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zachęcamy do polubienia naszego Facebooka i do śledzenia nowego konta na Twitterze

Nartorolki -> Artykuły

2013-12-22

Równolegle z ulepszaniem strony rozwijamy także nasze konta na portalach społecznościowych. Zachęcamy więc do polubienia skipolowego Facebooka i do śledzenia naszego nowego konta na Twitterze.

 

Zarówno Facebook jak i Twitter znajdują się także w lewej kolumnie na stronie głównej, która jest swojego rodzaju interaktywną częścią strony. Chcąc zachęcić naszych stałych czytelników do polubienia skipolowego Facebooka, zainstalowaliśmy na naszej stronie aplikację, która ma na celu przypomnieć wszystkim, że mamy rozbudowane konto na tym największym portalu społecznościowym. U każdego powinno się to wyświetlić po określonym czasie tylko raz i w razie jakichkolwiek problemów obniżających komfort przeglądania strony, prosimy o kontakt z redaktorami portalu.

 

Zarówno na Facebooku jak i na Twitterze będziemy się starali o wrzucanie różnych ciekawostek, zdjęć czy filmików. Wówczas będziesz miał pewność, że nic ważnego Cię nie ominie!

 

Aby polubić nasze konto na Facebooku kliknij TUTAJ.

Aby zapoznać się z naszym nowym profilem na Twitterze kliknij TUTAJ.

 

Zapraszamy!

 

Konrad Rakowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl