Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzostwa Polski w narciarstwie klasycznym i alpejskim - trochę historii

Nartorolki -> Artykuły

2014-04-16

95 lat historii Mistrzostw Polski PZN w narciarstwie klasycznym i alpejskim w jednej publikacji przygotowanej przez stowarzyszenie statystyków pod kierownictwem Andrzeja Więcka.

 

Pozycja, którą każdy z nas powinien mieć była przygotowywana przez dwa lata. Twórcy publikacji korzystali z archiwów zawodników, trenerów oraz archiwów prasowych. Sporo też szczególnie w historii najnowszej pomógł Polski Związek Narciarski. W książce znajdziemy wszystkie wyniki Mistrzostw Polski PZN (seniorów) z lat 1920 - 2013 w konkurencjach klasycznych - biegi narciarskie, skoki i kombinacja norweska oraz w narciarstwie alpejskim.

 

Przeważnie są to pierwsze ósemki z poszczególnych zawodów, czasami jednak, szczególnie z lat przedwojennych nie udało się dotrzeć do kompletnych wyników, jednak medaliści są przedstawieni zawsze.

 

Książka (większym nakładem kilkuset sztuk dysponuje PZN) jest do zamówienia na skipol-u lub w firmie xc-skiteam pod adresem biuro@xc-skiteam.pl.

 

Edycja dla skipol-a (tylko 40 egzemplarzy) jest w twardej oprawie. Biorąc pod uwagę, że nakład główny był w oprawie miękkiej możemy mówić tutaj o wydawniczym rarytasie! Koszt to 39,90zł.

 

ZAPRASZAMY!

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl