Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home2/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home2/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home2/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
nartorolki-nartorolki | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Nartorolki

Nartorolkowe Mistrzostwa Polski i finał Pucharu Polski w Ptaszkowej [KOMUNIKAT]

Nartorolki -> Nartorolki

2019-09-18 17:23:45

W dniach 5 i 6 października 2019 w Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej zostaną rozegrane nartorolkowe Mistrzostwa Polski anno domini 2019. Zawody są także finałem Pucharu Polski PZN na nartorolkach.

 

Czytaj Dalej >>

Nartorolkowe biegi Łabowa Uphill i Przehyba Uphill w przedostatni weekend września

Nartorolki -> Nartorolki

2019-09-13 19:18:34

Dwa najbardziej wymagające polskie biegi pod górę na nartorolkach odbędą się 21 i 22 września w Beskidzie Sądeckim. Zawodnicy zmierzą się w trzech konkurencjach (techniką klasyczną lub dowolną, albo na pompowanych kołach) w sobotę w Łabowa Uphill i niedzielę w Przehyba Uphill. Trasy zawodów należą do najbardziej wymagających w Polsce, a nawet w tej części Europy.

 

Czytaj Dalej >>

Rollsprint 2019 w Bystrej Śląskiej - Puchar Polski na nartorolkach [KOMUNIKAT]

Nartorolki -> Nartorolki

2019-09-09 16:44:16

W najbliższą niedzielę 15 września w Bystrej Śląskiej zostaną rozegrane kolejne zawody Pucharu Polski na nartorolkach - Rollsprint 2019.

 

Czytaj Dalej >>

Steiger Slovak FIS Rollerski Cup na Słowacji [ZAPROSZENIE]

Nartorolki -> Nartorolki

2019-09-02 13:57:24

8 września w Słowackiej miejscowości Tajov zostaną rozegrane zawody na nartorolkach wchodzące w skład Steiger Slovak Rollerski Cup, czyli nartrolkowego Pucharu Słowacji. Zawody są oficjalnymi zawodami FIS. Trasa zawodów wiedzie z miejscowości Tajov do miejscowości Kordiky. Różnica wzniesień wynosi prawie 400 metrów.

 

Czytaj Dalej >>

Towarzystwo Narciarskie Biegówki zaprasza na IV edycję „ROLKOWISKA” w Warszawie Wesołej

Nartorolki -> Nartorolki

2019-09-02 12:23:22

28 września na Rolkostradzie w Warszawie Wesołej odbędą się IV Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Sprintach na Nartorolkach. Nartorolkarze będą się ścigać stylem klasycznym, dowolnym oraz na kołach pompowanych. Wydarzeniu towarzyszyć będą wyścigi na rolkach, wrotkach i hulajnogach. Przewidziano osobne klasyfikacje dla dzieci, amatorów i zawodników z licencją PZN, PZB, a więc każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Czytaj Dalej >>

Puchar Lubelszczyzny i Tomaszowska setka 1 września [KOMUNIKATY]

Nartorolki -> Nartorolki

2019-08-28 10:34:00

Puchar Polski PZN na nartorolkach jak zwykle zaczyna się zawodami o Puchar Lubelszczyzny w Tomaszowie Lubelskim. Wisieńką na torcie jest też Tomaszowska Setka, czyli bicie rekordu Polski na dystansie 100 metrów. Poniżej komunikaty zawodów.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl