Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

IV Puchar Burmistrza Wisły na nartorolkach 3 maja w Wiśle Jonidle [KOMUNIKAT]

Nartorolki -> Nartorolki

2017-04-30

Pierwsze w tym sezonie zawody na nartorolkach to IV Puchar Burmistrza Wisły. Zawody odbędą się w dniu 02.05.2017r. na trasach biegowych w Wiśle „Jonidło” na terenie siedziby Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego ul. Wyzwolenia 67. (przygotowana trasa nartorolkowa).

 

Na trasie nartorolkowej ośrodka sportowego Wisła Jonidło odbędą się IV Zawody na nartorokach i łyżwoworolkach o Puchar Burmistrza Miasta Wisły.

Start pierwszej grupy nastąpi o godzinie 15.00 - wtorek 2 maja.

 

Dystanse na których zmierzą się zawodnicy to od 200 do 1600 metrów. W zawodach nartorolkowych obowiązuje styl dowolny, z tym, że organizatorzy zastrzegają w kategoriach OPEN start na kołach gumowych (czarnych).

Na miejscu oczywiście czeka na uczestników ciepły posiłek i coś słodkiego, a dla tych, którzy nie posiadają swojego sprzętu istnieje możliwość wypożyczenia nartorolek i łyżworolek.

KOMUNIKAT ZAWODÓW

 

red

 

Komentarze - 1

zArchiwumX

Opublikowano: 2017-04-20 12:00:25

Dystanse... NIEPOROZUMIENIE

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl