Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

IV Letni Bieg Jaćwingów na nartorolkach już w najbliższą niedzielę [KOMUNIKAT+ZAPISY]

Nartorolki -> Nartorolki

2017-08-16

OSIR Gołdap zaprasza na IV Letni Bieg Jaćwingów, Półmaraton na nartorolkach. Poniżej długo wyczekiwany komunikat i regulamin zawodów.

20 sierpnia 2017 (niedziela) odbędzie się IV Letni Bieg Jaćwingów. Półmaraton na nartorolkach rozegrany zostanie w Gołdapi, a zawodniczki i zawodnicy będą mieli do pokonania trasę półmaratonu o długości 21,097 km (2.5 pętli po 8.4km).

 

Początek zawodów zaplanowany jest na godzinę 12.00. Start i meta umiejscowione będą w centrum miasta przy Placu Zwycięstwa.

 Po raz pierwszy do zawodów włączone zostały starty dziecięce i młodzieżowe. Zapowiada się ciekawa rywalizacja, na którą serdecznie zapraszamy.

BIEGI DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE:

  • rocznik 1998 – 1999 Junior / ka 4km
  • rocznik 2000 – 2001 Junior / ka 4km
  • rocznik 2002 – 2003 Junior / ka 4km
  • rocznik 2004 – 2005 Junior/ka 2km
  • rocznik 2006 i mł. Junior/ka 2km

W tym roku organizatorzy nie zmienili trasy biegu z nadzieją na większe zadowolenie zawodników, którzy postanowią odwiedzić Gołdap w tym dniu i wziąć udział w tych wyjątkowych zawodach. Informujemy, że w trosce o jak najlepsze zadowolenie uczestników IV Letniego Biegu Jaćwingów w Gołdapi odcinek z torami kolejowymi zasłonięty zostanie specjalną konstrukcją.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zawodów i do zapisów.

(Warunkiem startu jest zgłoszenie się zawodnika/zawodniczki na formularzu on-line do 10.08.2017 r.  W biegu OPEN startować mogą osoby, które do dnia 20.08.2017 r. ukończą 16 lat)

 

P.s. Informacja w sprawie zawodników, którzy według regulaminu mogą startować zarówno w biegach młodzieżowych, jak i biegu głównym. Teoretycznie możliwe jest aby połączyć starty w obu biegach, jednak w praktyce jest to raczej nieopłacalne i może ryzykować spóźnieniem się na start biegu głównego. Biegi dziecięce i młodzieżowe będą startowały od godziny 11:30, start ostatniej, najstarszej kategorii młodzieżowej około godziny 11:50, a już o godzinie 12:00 odbędzie się start honorowy do biegu głównego. Może okazać się, że np. zawodnik urodzony w 1999 roku startuje w swoim biegu młodzieżowym i chcąc startować w biegu głównym musi zmęczony, bezpośrednio po mecie swojego biegu gonić konkurencję biegu głównego, która już ruszyła ze startu honorowego, aby zdążyć na start ostry, który podobnie jak w zeszłym roku z obwodnicy po 12.

 

Zapisy : TUTAJ

 

Regulamin :  TUTAJ

 

Źródło : OSIR Gołdap

Arkadiusz Posiadała

 

od redakcji:

W artykułach powiązanych poniżej wyniki poprzednich trzech edycji Letniego Biegu Jaćwingów

 

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl