Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Rolkowisko 2017, 9 września w Warszawie Wesołej

Nartorolki -> Nartorolki

2017-08-17

9 września 2017 r. na Rolkostradzie położonej w warszawskiej dzielnicy Wesoła, już po raz drugi zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Sprintach na Nartorolkach. Zawodnicy rywalizować będą w następujących konkurencjach: styl klasyczny, dowolny i nartorolki terenowe. Do przejechania jest dystans około 1.250 metrów, a o zajętym miejscu decyduje łączny czas dwóch przejazdów.

 

 

Zawody zostaną zorganizowane w sposób umożliwiający start zawodnika we wszystkich trzech konkurencjach. Oznacza to, że najambitniejsi będą mieli do pokonania łącznie 7,5 km.

 

W roku ubiegłym, impreza zgromadziła ponad 90 zawodników z całego kraju i była jedną z największych w Polsce. W roku 2016 mistrzami Warszawy w sprintach na nartorolkach zostali: Arkadiusz Posiadała i Monika Skinder (styl klasyczny, styl dowolny) oraz Katarzyna Witek i Jan Żółkiewski (nartorolki terenowe)

 

W tegorocznej imprezie, oprócz mistrzostw nartorolkowych, zostaną przeprowadzone konkurencje towarzyszące - wyścigi na rolkach, wrotkach i hulajnogach. Organizatorom zależy na propagowaniu sportów wrotkarskich i nartorolkowych oraz na rodzinnym charakterze wydarzenia. Celem imprezy jest również promocja Rolkostrady pod kątem jej dalszej rozbudowy.

 

Organizatorem Rolkowiska jest Towarzystwo Narciarskie Biegówki tnbiegowki.pl przy wsparciu finansowym Urzędu Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy. Wydarzenie jest wspierane również przez Lasy Państwowe Nadleśnictwo Drewnica.

 

Wśród partnerów Rolkowiska znajdą się takie firmy jak: Rolspeed, Fischer, nartorolkowy.pl, SKIKE, XC LIFE oraz DECATHLON (udział jednego ze sklepów sieci DECATHLON w imprezie nartorolkowej świadczy o coraz większym zainteresowaniu tą aktywnością).

 

Szczegóły dotyczące nagród do wygrania i rozlosowania będą sukcesywnie zamieszczane na profilu fb.com/tnbiegowkiwesola/

 

nartorolki

 

Zapisy i regulamin: czasomierzyk.pl/rolkowisko2017

Lokalizacja:  https://goo.gl/maps/av4vCPZYn8B252.246825, 21.222657

Opłaty: dorośli - 20,00 zł, dzieci i młodzież do 18 roku życia - nieodpłatnie

 

Więcej o wydarzeniu można przeczytać na stronie rolkostrada.pl i profilach fb.com/tnbiegowkiwesola/ oraz fb.com/RolkostradaWesola/

 

 

 informacja prasowa organizatora

 

0d redakcji: Jak było na Rolkowisku w ubiegłym roku przeczytacie poniżej

 

 

Komentarze - 2

TAR

Opublikowano: 2017-08-17 20:54:45

Fajnie ze w tym czasie są MP w Jeleniej Górze. Jak ktoś prześledzi kto w zeszłym roku startował to zobaczy jaka będzie frekwencja . Pozdrawiam.

Redakcja

Opublikowano: 2017-08-18 12:16:02

Organizatorzy niestety nie mogli zmienić terminu, a pamiętajmy, że to impreza przede wszystkim dla amatorów.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl