Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zawody w Ptaszkowej [ZMIANA TERMINU]

Nartorolki -> Nartorolki

2018-08-13

Na Obiekcie Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej  rozegrane zostaną Ogólnopolskie Zawody  na nartorolkach dla dzieci , młodzieży i dorosłych o Puchar CSZ Ptaszkowa . To pierwsze zawody nartorolkowe  rozgrywane na  asfaltowanych trasach, posiadających  homologację  FIS. Zawody te będą doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności  przed planowanym 6 października Finałem Pucharu Polski w Nartorolkach, który odbędzie się na trasach Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej.

 

UWAGA!!

Z przyczyn organizacyjnych i technicznych organizatorzy "Ogólnopolskich Zawodow na nartorolkach dla dzieci, młodzieży i dorosłych o "Puchar CSZ Ptawzkowa" informuja o zmianie temrinu organizacji powyższej imprezy. Nowy termin zawodów podanie zostany niebawem. Za zaistniałe zmiany przepraszamy zainteresowanych i zapraszamy w nowym terminie.

 

PROGRAM ZAWODÓW

 

 

Sobota  18 sierpnia 2018 roku

 

13:00-14:30  - weryfikacja uczestników i kontrola sprzętu w biurze zawodów

15:00 – start do biegu na nartorolkach techniką klasyczną w kat. JUN: E,D,C.

Dystanse: 1km, 2 km, 3km.

 

16:30 – start do biegu na nartorolkach techniką klasyczną dla kat. JUN: B, A, Senior

Dystanse: 6 km K, 9km M,

 

17:00 – start do biegu na nartorolkach techniką klasyczną dla kat. OPEN Kobiet, OPEN Mężczyzn

Dystanse: 6 km K, 9km M,

 

18:30 – rozpoczęcie dekoracji.

 

Ostateczny program zostanie podany do wiadomości po zamknięciu listy uczestników i listy startowej.

Zawody odbędą  się zgodnie z regulaminem zawodów TUTAJ techniką klasyczną na nartorolkach z kołami czarnymi gumowymi o wymiarach max. średnica 80mm, min. szerokość 38 mm z jednym kołem z blokadą wsteczną.

 

Zgłoszenia do zawodów można przesyłać internetowo poprzez stronę  www.pifsport.pl. Zapisy do dnia  17 sierpnia 2018 roku do godz. 15.00.

Wszystkich zainteresowanych zawodami informujemy, iż  na obiekcie CSZ znajduje się hotel oferujący 50 miejsc noclegowych  wraz z zapleczem gastronomicznym.  Jest to doskonałe miejsce do tego aby przyjechać i potrenować na trasach biegowych przed planowanymi  zawodami. Szczegółowe informacje udzielane będą pod nr telefonu  18 415-70-35 oraz 694 413 860 a także poprzez adres email  csz@gminagrybow.pl.

 

informacja prasowa organizatora : CSZ Ptaszkowa

 

Na zdjęciu trasy dla poszczególnych kategorii

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl