Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

BiegDoSkutku na nartorolkach. POMAGAMY Dorocie !

Nartorolki -> Nartorolki

2020-07-25

W sobotę 15 sierpnia o godz 10:00 na Tauron Duszniki Arena o 10:00 wystartuje #BiegDoSkutku na nartorolkach. Uczestnicy biegu będą biegali tak długo aż zbiorą brakującą kwotę zbiórki www.zrzutka.pl/hyndrp .

 

 

Brakuje 30 tys zł by pomóc Dorocie, która od 17 lat zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Organizatorem wydarzenia jest UKS Muflon, w którym córka Doroty trenuje biathlon. Pieniądze zbieramy na operację tzw. anglioplastyke żył i mamy ogromną nadzieję, że operacja postawi Dorotę na nogi.

 

Uczestnicy biegu będą biegać w dzień i w nocy w formie sztafety. Będą się zmieniać i uzupełniać bo trasy na Tauron Duszniki Arena są wymagające.

Właściciel Hotelu Jamrozową Polana &Browar zapłaci 1zl za każdy przebiegnięty kilometr oraz ugości uczestników biegu. Tauron Duszniki Arena oświetli trasy podczas biegu w nocy i uatrakcyjni wydarzenie dodatkowymi atrakcjami.

 

Cały dystans będzie rejestrowany elektronicznie za sprawą przyłączenia się firmy Datasport Marka Zielińskiego. Dziś o 13:30 pierwsze nagranie zapowiedzi wydarzenia przez TVP3 WROCŁAW.

 

Zainteresowanie rośnie w zatrważającym tempie a organizatorzy wciąż apelują o chęć przyłączenia się i wsparcia zbiórki dla Doroty www.zrzutka.pl/hyndrp
PomagaMY! BiegaMY! ZapraszaMY!

 

źródło: Agnieszka Wanżewicz Uznańska

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl