Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Puchar Świata FIS na nartorolkach potwierdzony [KALENDARZ + LIVE]

Nartorolki -> Nartorolki

2020-08-07

Tegoroczny Puchar Świata w biegach na nartorolkach, pomimo wątpliwości dotyczących koronawirusa jednak potwierdzony. W sezonie letnim odbęda się trzy edycje w Estonii, Łotwie i Chinach.

 

 

Chociaż długo wydawało się, że zawody Pucharu Świata na nartorolkach nie odbęda się w tym sezonie zapadła jednak decyzja o przeprowadzeniu zawodów zgodnie z planem. W tym sezonie najlepsi nartorolkarze wśród biegaczy narciarskich będą rywalizować w trzech edycjach, po jednej w Estonii, Łotwie i Chinach.

 

W dniach 21-23 sierpnia zaplanowano zawody w estońskiej Otepaa, gdzie zostana rozegrane sprinty stylem kalsycznym, bieg masowy na dystansie 27km łyżwą i biegi indywidualne klasykiem (15 mężczyzn i 10km kobiet).

 

Tydzień później 28-30 sierpnia karawana PŚ przeniesie się łotweskiego ośrodka narciarskiego Madona, gdzie także zostaną rozegrane trzy konkurencje, sprinty stylem dowolnym, mast start na 20km i 25 km stylem dowolnym i biegi indywidualne klasykiem.

 

Finał nartorolkowego Pucharu Świata zaplanowano w chińskiem Pekinie w terminie 23-25 października, gdzie w programie są super sprinty na dystanie 200 metrów, sprinty i mass start. Zawody w Chinach jednak nie są jeszcze oficjalnie potwierdzone.

 

>>SZCZEGÓŁOWY KALENDARZ TUTAJ<<

 

Zawody w Łotwie i Estonii będzie można oglądać na oficjalnym kanale Nartorolkowego Pucharu Świata w serwisie Toutoube - >>TUTAJ<<

 

kace

 

źródło i foto: fis-ski.com

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl