Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Nartorolkowy dzień otwarty na trasach COS Zakopane [LISTA STARTOWA]

Nartorolki -> Nartorolki

2020-09-10

11 września w piątek na nartorolkowych trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem odbędzie się impreza pt. Nartorolkowy Dzień Otwarty. Dla najmłodszych zawodników zostaną przeprowadzone zawody na nartorolkach, dla tych, którzy nigdy nie mieli do czynienia z tą letnią odmianą biegów narciarskich zostaną przeprowadzone warsztaty nartorolkowe, w trakcie których każdy będzie mógł spróbować biegania na "letnich biegówkach".

 

LISTA STARTOWA zawodów na nartorolkach w ramach Nartorolkowego Dnia Otwartego - 11.09.2020

 

W programie imprezy zaplanowano zawody dla dzieci i młodzieży na nartorolkach na dystansach od 1-3 kilometrów ze startem interwałowym co 30 sekund.

Start pierwszej kategorii wiekowej przewidziany jest na godzinę 10.30.

 

REGULAMIN ZAWODÓW

 

Szczególnie polecamy imprezę wszystkim tym, którzy chcą spróbować biegania na nartorolkach. W trakcie imprezy na trasach COS Zakopane będą do dyspozycji poczatkujących doświadczeni instruktorzy, będzie także można wypożyczyć sprzęt na miejscu.

Tym, którzy chcą spędzić nartorolkowy weekend w Zakopanem, polecamy także kibicowanie w zaplanowanych tamże Mistrzostwach Polski na nartorolkach w sobotę i niedzielę 12-13 września. Będzie można zobaczyć w akcji nasze kadry szkoleniowe.

ZAPRASZAMY

 

 kace

 

Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Flow Pro, za pomiar czasu odpowiada firma pifsport.pl

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl