Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

4845 km od wybrzeża do wybrzeża.

Nartorolki -> Nartorolki

2012-05-21

Para narciarzy z USA Carolin i Santi Ocriz przebiegła na nartorolkach Stany Zjednoczone od wybrzeża do wybrzeża pokonując 4845 km. W czasie swojego biegu zebrali 12 000 dolarów na kampanię zawodnicy dla ubogich wspierając akcję "Food for the Poor", która wspiera przede wszystkim głogujące dzieci.

Carolin i Santi Ocriz są pół-profesjonalnymi narciarzami z amerykańskiego stanu Wisconsin. Zimą startują w zawodach narciarstwa biegowego. 7 marca wyruszyli w swoją podróż i w dwa miesiące i pięć dni pokonali ponad 4800 km. Biegli na zmianę tj. w czasie, gdy jedna osoba biegła, druga jechała samochodem obok asekurując i dotrzymując towarzystwa.

Na swoim blogu Carolin i Santi opisują całą wyprawę i różne przygody jakie ich spotkały np. zakaz biegania na nartorolkach w Parku Narodowym Yosemite (odcinek prowadzący przez park pokonali pieszo).

Szczegóły wyprawy oraz zdjęcia TUTAJ

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl