Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

W ten weekend Istebna i Bystra Śląska goszczą Puchar Polski na nartorolkach.

Nartorolki -> Nartorolki

2012-09-12

nartorolki2Przedostatni weekend tegorocznego Pucharu Polski PZN w biegach na nartorolkach to zawody w Istebnej (sobota) i Bystrej Śląskiej (niedziela).
W sobotę w Istebnej zawodnicy staną na starcie IX MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODÓW W BIEGU NA NARTOROLKACH „ BESKIDY BEZ GRANIC ”, wchodzących w skład Pucharu Polski na nartorolkach jak też rozgrywanego po raz drugi SilesiA Rollski Touru, w którego skład wchodzą zawody w Istebnej, Bystrej Śląskiej i Marklowicach.
Juniorzy i juniorki C będą rywalizowali na dystansie 4 kilometrów stylem dowolnym, starsi pobiegą 2 kilometry więcej (6km).ZOBACZ KOMUNIKAT

Dzień później Puchar Polski na nartorolkach zawita do Bystrej Śląskiej,gdzie uczestnicy pobiegną na dystansie 2700 metrów ze startu wspólnego.Rollski Sprint w Bystrej są ostatnimi zawodami,przed finałem rozgrywanym w Marklowicach.KOMUNIKAT ZAWODÓW

W Istebnej na pewno, z Bystrej potwierdzenie będzie jutro, wystartują zawodniczki i zawodnicy kadry A-MIX, czyli zobaczymy na starcie najlepszych polskich biegaczy narciarskich z wyjątkiem Justyny Kowalczyk, która przebywa na zgrupowaniu w Zakopanem.
Na starcie staną także zawodnicy z Czech i Słowacji.

Zobacz wyniki z ubiegłorocznych biegów:
wyniki ISTEBNA 2011
wyniki Bystra Śląska 2011  MEN    WOMEN

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl