Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Na nartorolkach na Górę Szybowcową

Nartorolki -> Nartorolki

2013-09-08

W sobotę w Jeżowie Sudeckim rozegrano Mistrzostwa Karkonoszy na nartorolkach, będące jednocześnie eliminacją Pucharu Polski PZN. Zawody odbyły się po raz trzeci pod Jelenią Górą, w miejscu chyba wprost do tego stworzonym, czyli właśnie w Jeżowie Sudeckim.

Wymagająca trasa, prowadząca na Górę Szybowcową (561 m n.p.m), piękna pogoda, świetne nastroje, dużo emocji, wysiłku i wylanego potu - to okoliczności, które towarzyszyły przede wszystkim zawodnikom, stającym dzisiaj do sportowej rywalizacji, jak również publiczności, która naprawdę z dużym zaangażowaniem kibicowała wszystkim, podejmującym trud pokonania 2,3 km niełatwego podbiegu.

Sportowe zmagania zakończyły się wyraźnym zwycięstwem w klasyfikacji generalnej Piotra Skowrona (MKS Karkonosze Jelenia Góra), który jako jedyny osiągnął wynik poniżej 7 minut. Kolejni w kat. open byli zawodnicy z grupy juniorów B i C z naprawdę świetnymi czasami, a wśród nich: Adrian Gromyko (MKS Karkonosze), Patryk Borkowski (UKS Rawa Siedlce), Szymon Sikora (MULKS Tomaszów Lubelski) oraz Michał Michałków (MKS Karkonosze) - drugi w kategorii seniorów.

Bardzo dobrze zaprezentowali się również amatorzy, wśród których najlepszy okazał się Jakub Mroziński (Start Ski) przed Vitem Cernym (VSK FEL Praha). Szkoda, że zabrakło na starcie kilku innych utytułowanych zawodników.

Rywalizację wśród pań wygrała Ewa Buchla (MKS Karkonosze).

Bohaterami są jednak niewątpliwie wszyscy, którzy stanęli dziś na starcie, bo przecież miarą sukcesu jest nie tylko formalnie osiągnięty wynik, ale również, a może przede wszystkim, dobry wynik na miarę posiadanej formy. Gratulujemy zatem wszystkim tym, którzy czują się usatysfakcjonowani swoim dzisiejszym startem i życzymy kolejnych powodów do zadowolenia.

Wyniki zawodów dostępne TUTAJ

Galeria zdjęcia autorstwa Patrycji Sakwerdy TUTAJ

Patrycja Sakwerda

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl