Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Jutro Uphill w Dusznikach, na liście zgłoszeń 32 nazwiska

Nartorolki -> Nartorolki

2014-08-15

Jutro 16 sierpnia wystartuje w Dusznikach Zdroju Uphill na nartorolkach, czyli bieg pod górę na trasie Duszniki Zdrój - Zieleniec.

 

Trasa liczy 12 kilometrów, w większości pod górę, przewyższenie wynosi 500 metrów. Jak zapewniają organizatorzy sprzet na którym wystartują zawodnicy jest absolutnie dowolny, mogą to być zarówno nartorolki jak też nartorolki terenowe. Zawody zostana rozegrane w dwóch kategoriach OPEN dla kobiet i mężczyzn.

Nagrody (atrakcyjne) zostaną rozlosowane pośród wszystkich uczestników.

 

Na chwilę obecną do zawodów zgłoszono 32 uczestników z Polski i Czech.

Ze znanych z tras biegowych nazwisk zobaczymy na starcie Bogusława Gracza, Piotra i Michała Skowronów, oraz zawodnika teamu skipol.pl Władysława Olszowskiego.

Janusz Rajzer organizator imprezy przekazał nam w rozmowie telefonicznej, że na starcie stanie jeszcze dziesieciu polskich biathlonistów i grupa 13 zawodników z Białorusi. Zanosi się na ostra walkę.

Nie zobaczymy na starcie zawodników z kadry młodzieżowej PZN przebywających na zgrupowaniu w Dusznikach, w dniu zawodów kadrowicze maja zaplanowany sprawdzian...

 

Zgłoszenia i lista uczestnków TUTAJ

 

/Kace/

Komentarze - 1

kibic

Opublikowano: 2014-08-15 16:40:02

to może zawodnicy kadry PZN w ramach sprawdzianu powinni pobiec? chyba większa motywacja...

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl