Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

22km na nartorolkach w ramach Maratonu Beskid Niski w Wysowej Zdroju

Nartorolki -> Nartorolki

2015-05-14

Takie zawody to na razie rzadkośc w naszym kraju, zawodnicy będą mieli okazję rywalizować na dystansie 22km po publicznej, szerokiej drodze ze startem i metą w Wysowej Zdroju. Zapraszamy w sobotę  23 maja.

 

W trakcie dwudniowej imprezy biegowej Maraton Beskid Niski w Wysowej Zdroju (pow.gorlicki) organizatorzy postanowili do rozgrywanych konkurencji na łyżworolkach dołączyć także bieg na nartorolkach. Wprawdzie nie liczą na duży udział nartorolkarzy, ale myślę, że duża grupa biegających na biegówkach wystartuje na asfalcie.

Wysowa Zdrój to urokliwe małe uzdrowisko z pijalnią wód mineralnych i aqua parkiem mieszczącym się w Parku Zdrojowym, także dodatkowych atrakcji z pewnością nie zabraknie. Wysowa także to nasze portalowe tereny, tam na co dzień trenują zawodnicy UKS Hańczowa.

 

Trasa biegu na nartorolkach startuje w Wysowej Zdroju, zawodnicy będą mieli do pokonania 11 kilometrów drogą publiczną do Uścia Gorlickiego (siedziba gminy) gdzie nastapi nawrót i powrót do Wysowej Zdroju.

Trasę można zobaczyć TUTAJ

Pierwsza częśc trasy do praktycznie sam zjazd do Uścia Gorlickiego, droga powrotna to będzie kawałek przygody, 11 kilometrów lekko pod górę. Różnica wzniesień wynosi prawie 100 metrów, dla lubiących wyzwania z pewnością będzie to kawał przygody.

 REGULAMIN ZAWODÓW

 

Prośba do czytelników biegających na nartorolkach, jeżeli nie zniechęci was odległość do Wysowej przyjeżdżajcie, musimy udowodnić organizatorom, że w Polsce też biegamy na nartorolkach i że wystartuje nas więcej niż pięć osób. Zapisać można się TUTAJ.

Do zobaczenia (mam nadzieję) w Wysowej Zdroju, pamiętajcie taka okazja zdarza się raz w roku!

 

/KaCe/

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl