Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

II Letni Bieg Jaćwingów 9 sierpnia w Gołdapi [AKTUALIZACJA]

Nartorolki -> Nartorolki

2015-08-03

II Letni Bieg Jaćwingów  na nartorolkach i wrotkach zostanie rozegrany w Gołdapii 9 sierpnia w niedzielę. Zawodniczki i zawodnicy będą mieli do pokonania trasę półmaratonu o długości 21,097 km.

 

Informacje z ostatniej chwili, dyrektor biegu Marek Kuskowski informuje, że do zawodów na nartorolkach zgłoszono ponad 50 osób. Podobnie jak w ubiegłym roku, po zamknięciu zapisów on-line dostajemy teraz sporo zgłoszeń droga mailową, które oczywiście także uwzględniamy, liczymy na jakieś 70-80 osób, które wystartują w półmaratonie na nartorolkach - dodał pan Marek.

Adres do zgłoszeń dodatkowych to: zawody@osirgoldap.pl

Zapowiada się ciekawa rywalizacja, na którą serdecznie zapraszamy.

 

Podobnie jak w ubiegłym roku bieg zostanie rozegrany ze startu wspólnego w formule OPEN kobiet i mężczyzn. Dodatkowo w biegach kobiet i mężczyzn wydzielono po cztery kategorie wiekowe.

Skipol ponownie obejmuje patronat medialny nad biegiem, wszystkie informacje dotyczące wydarzenia będziemy relacjonować na bieżąco.

Zawody w Gołdapi w ubiegłym roku zgromadziły na starcie prawie 50 osób startujących na nartorolkach, w tym roku dyrektor biegu Marek Kuskowski mam nadzieję na powiększenie tej liczby.

REGULAMIN BIEGU

 

Przypomnijmy, że ubiegłoroczny Letni Bieg Jaćwingów wygrali Anna Staręga z UKS Rawa Siedlce i Daniel Iwanowski reprezentujący IRYD Gołdap.

Link do zapisów TUTAJ

 

/KaCe/

 

Komentarze - 4

kibic

Opublikowano: 2015-08-03 15:05:51

skipolu jak jest z dolną granicą wieku od 16 lat - patrz Ciborowski Itan rocznik 2004?

kibic

Opublikowano: 2015-08-03 15:07:36

no i pozostali z roczników2000 i 2001?

Kuba_skipol

Opublikowano: 2015-08-03 20:18:51

Organizator dopuszcza możliwość startu młodszych zawodników w obecności i za zgoda rodziców. Wszyscy będa klasyfikowani w najmłodszej grupie wiekowej

kibic

Opublikowano: 2015-08-04 20:35:41

dzięki za informację

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl