Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Jeżeli zdążysz wystartujesz w Czechach na nartorolkach w Winter Roller Ski Challenge Cup

Nartorolki -> Nartorolki

2015-12-30

Informacja z ostatniej chwili, ale jak to mówią lepiej późno niż później. Dzisiaj w Hradku nad Nisou zostaną rozegrane zawody na nartorolkach Winter Roller Ski Challenge Cup. Może, ktoś z mieszkających niedaleko Czech jeszcze zdąży.

 

Organizatorzy postanowili zastąpić odwołany w pierwotnym terminie Nocny maraton w Bedrzichovie i zoorganizować bieg na nartorolkach na dystansach 30 i 15 kilomterów. Zawodnicy wystartują ze startu wspólnego, stylem klasycznym, trasa wiedzie ścieżką rowerową o długości 5 kilometrów, o płaskim, niewymagającym profilu.

Limit wiekowy ogranicza tylko górna granica wieku, czyli w przypadku krótszego dystansu 99 lat, w przypadku 30-tki 100 lat. Czekamy teraz na protest 101 letniego zawodnika, który będzie chciał wystartować :)

Organizatorzy ustalili maksymalną ilość startujących na 200 osób. Żałujemy tylko, że przepływ informacji od naszych południowych sąsiadów zaczął szwankować, ale rozumiemy, że zima, a raczej jej brak powoduje stres u organizatorów.

Sczegóły, mapkę biegu i wiele innych potrzebnych informacji znajdziecie TUTAJ.

 

KaCe

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl