Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzostwa Polski na nartorolkach w Jeleniej Górze/Sobieszowie z klasami sportowymi

Nartorolki -> Nartorolki

2016-08-12

Dobra wiadomość dla uczestników Mistrzostw Polski na nartorolkach 2016, które odbędą się w dniach 10 i 11 września w jeleniogórskim Sobieszowie. Zawody jako jedyne w cyklu Pucharu Polski na nartorolkach będą miały klasy sportowe.

 

Dzisiaj poinformował o tym oficjalnie przewodniczący komisji biegów Polskiego Związku Narciarskiego Grzegorz Staręga - Udało się wszystko dopiąć, po kosultajach z dyrektorem sportowym PZN Markiem Siderkiem i organizatorem zawodów Zbigniewem Stępniem (DZN) podjeliśmy decyzję, żeby w zawodach przydzielać indywidualne klasy sportowe. Teraz musimy opracować normy procentowe, myślę, że za kilka dni wszystko będzie dopięte - powiedział nam Grzegorz Staręga.

Klasy za Puchar Polski pozostaną bez zmian, czyli otrzyma je pierwsza szóstka w poszczególnych kategoriach za ranking Pucharu Polski na nartorolkach po wszystkich edycjach.

 

To świetne rozwiązanie dla zawodniczek i zawodników, szczególnie tych, którzy wybierają się do szkół mistrzostwa sportowego, gdzie jak wiemy klasy, szczególnie II klasa, ułatiwają życie (niższe opłaty).

Z pewnością podniesie to także rangę imprezy o mistrzowskie tytuły na nartorolkach. Także cieszę się z tego, że skipol miał w tym swój udział.

Nowy komunikat zawodów ukażę się wkrótce, podobnie jak regulamin Pucharu Polski na nartorolkach.

 

Kuba Cieślar

 

Komentarze - 5

Kibic

Opublikowano: 2016-08-12 17:19:11

Proszę o poprawienie roczników w zawodach...

kibic

Opublikowano: 2016-08-12 19:20:22

1. Co z biegiem pod górę dla juniora D? 2. Jedna runda 2 km na tak prostej trasie to chyba lekka przesada?/PIERWSZY DZIEŃ/ 3. Dlaczego komunikaty to jedno a rzeczywistość startowa to co innego?/ ROZUMIEM ZIMĄ - BRAK ŚNIEGU ITP, ALE LATEM - ASFALT W SOBIESZOWIE KURCZY SIĘ - PATRZ ROK 2015/ POZDRAWIAM ORGANIZATORÓW I LICZĘ NA POWAŻNE TRAKTOWANIE LUDZI PRZEMIERZAJĄCYCH PO 500 KM NA ZAWODY.

kibic

Opublikowano: 2016-08-12 19:24:36

Proszę poprawić komunikat. Obecnie jest kompilacją dwóch z roku 2015 i 2016. Ktoś mało dokładnie stosował technikę kopiuj - wklej.

Razem

Opublikowano: 2016-08-12 19:25:33

Kibic masz rację, prosimy o konkrety, a nie zabawę w kotka i myszkę.

Kuba_skipol

Opublikowano: 2016-08-12 19:44:01

Organizatorzy obiecali nadesłac jak najszybciej poprawiony komunikat

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl