Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

XIII Beskidy Bez Granic na nartorolkach [LISTY STARTOWE]

Nartorolki -> Nartorolki

2016-09-16

Kolejną eliminacją Pucharu Polski PZN na nartorolkach są jutrzejsze (17.09) zawody Beskidy Bez Granic w Istebnej. Prezentujemy listy startowe jutrzejszych biegów na 5 i 10km. Przypomnijmy, że zawody w Istebnej to uphill bieg pod górę stylem dowolnym.

 

UWAGA! 

Ze względu na niekorzystne prognozy pogody ( burze i ulewy ), organizatorzy przyśpieszają start pierwszej kategorii na godz. 9:30 oraz kolejne następne.

Odprawa trenerów  8:45

 

 

Jako pierwsze o godzinie 9:30 wyruszą na trasę 5 kilometrów panie z kategorii seniorek oraz juniorek A i B. Na starcie zobaczymy 32 zawodniczki na czele z kadrowiczkami Urszulą Łętochą, Martyną Galewicz, Agatą Warło i Justyną Pradziad. Jak na ich tle wypadnie Monika Skinder (juniorka B) z Tomaszowa, która wygrała klasyfikację OPEN na Mistrzostwach Polski w Sobieszowie? Czy wracająca do nart i nartorolek Anna Staręga powalczy z kadrowiczkami? Zapowiada się ciekawa rywalizacja.

BIEG SENIORKA, JUNIORKA A i B

 

Kolejna grupa na starcie to juniorzy C ('01'02), którzy wystartują o godzinie 10.15, pięć minut później na trasę wyruszą ich rówieśniczki z kategorii juniorek C. Te kategorie również będą rywalizowały na dystansie 5 kilometrów.

BIEG JUNIORKA i JUNIOR C

 

Wreszcie główny punkt programu jutrzejszych biegów w Istebnej, bieg seniorów, juniorów A i B na 10 kilometrów.

Na starcie zobaczymy wszystkich naszych kadrowiczów na czele z Maćkiem Staręgą i ubiegłorocznym zwycięzca Dominikiem Burym. Czy swoje kadrowe aspiracje potwierdzi Andrzej Pradziad?  To wszystko będzie jasne już jutro około godziny 12-ej. Start tej grupy ma planowo nastąpić o godzinie 11:15h.

BIEG SENIOR, JUNIOR A i B

 

Wyniki jutro na bieżąco na skipolu.

 

kace

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl