Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
nartorolki-polska-wyniki | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Nartorolki

Marwe Cup 2020 na nartorolkach w Jasienicy [WYNIKI + WYNIKI Z BYSTREJ]

Nartorolki -> Wyniki Polska

2020-09-21 12:22:25

Po raz drugi w sobotę 19 września w gminie Jasienica odbyły się zawody z cyklu Marwe Cup, czyli Pucharu Polski w biegach na nartorolkach. Na terenie Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefy Ekonomicznej w Międzyrzeczu Dolnym wystartowało ponad 150 zawodników.

 

Czytaj Dalej >>

Mistrzostwa Polski Seniorów na nartorolkach w Zakopanem [WYNIKI + FOTO]

Nartorolki -> Wyniki Polska

2020-09-13 21:18:05

Drugi dzień Mistrzostw Polski Seniorów (MPS) na nartorolkach, oraz kolejna edycja Marwe Cup czyli Pucharu Polski na nartorolkach to rozgrywane na trasie nartorolkowej zakopiańskiego COS-u biegu stylem dowolnym - łyżwą. Zawodniczki i zawodnicy startowali w kolejności rezultatów dwóch pierwszych biegów, czyli rozegranych wczoraj : prologu i biegów dystansowych stylem klasycznym. Mieliśmy dzisiaj klasyczny bieg pościgowy.

 

Czytaj Dalej >>

Nartorolkowy dzień otwarty na trasach COS Zakopane [WYNIKI]

Nartorolki -> Wyniki Polska

2020-09-11 15:41:24

W ramach imprezy Nartorolkowy Dzień Otwarty na trasie nartorolkowej zakopiańskiego Centralnego Ośrodka Sportu rozegrano dzisiaj zawody na nartorolkach dla dzieci i młodzieży. Zawody rozgrywano stylem dowolnym, na nartorolkach zawodników.

 

Czytaj Dalej >>

Mistrzostwa Dolnnego Śląska na nartorolkach - Marwe Cup 2020 [WYNIKI]

Nartorolki -> Wyniki Polska

2020-09-07 16:25:34

W ubiegły weekend na Dolnym Śląsku rozegrano Mistrzostwa Dolnego Śląska na nartorolkach - Marwe Cup 2020. W sobotę uczestnicy startowali w uphillu stylem klasycznym (bieg pod górę) na górę Chojnik, w niedzielę rywalizowano na dystansach stylem dowolnym w Transgranicznym Centrum Sportu w Sobieszowie.

 

Czytaj Dalej >>

Uphill na Mogielicę (Aktywna Mogielica) wygrywają Jadwiga Grynkiewicz i Robert Faron [WYNIKI+FOTO]

Nartorolki -> Wyniki Polska

2020-09-05 19:59:08

Uphill na Mogielicę, czyli zawody pod nazwą Aktywna Mogielica - Puchar Starosty Limanowskiego, przeszły do historii. Zawodniczki i zawodnicy dwukrotnie mierzyli się z morderczym uphillem na dystansie 3,8 kilometra z przewyższeniem 260 metrów.

W kategorii OPEN tryumfowali Jadwiga Grynkiewicz z MT Sport i Robert Faron z skipol.pl TEAM.

 

Czytaj Dalej >>

Uphillem Gór Sowich wystartował Vexa Skiroll Tour 2020 [WYNIKI]

Nartorolki -> Wyniki Polska

2020-08-30 19:14:45

Uphillem Gór Sowich zainaugurowano tegoroczny cykl zawodów na nartorolkach dla amatorów Vexa Skiroll Tour. Trasa prowadzila z przedmieść Pieszyc przez Wieś Kamionki na szczyt Przełęczy Jugowskiej (810 m n.p.m.) w Górach Sowich na Dolnym Śląsku.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl