Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PP na nartorolkach w Tomaszowie Lubelskim wygrywają Monika Skinder i Bartosz Głaz [WYNIKI+FOTO]

Nartorolki -> Wyniki Polska

2017-09-03

Drugiego dnia zmagań w Tomaszowie Lubelskim rywalizowano w biegach dystansowych. Na najdłuższym, 14-kilometrowym dystansie najlepsi okazali się Monika Skinder i Bartosz Głaz. Wśród amatorów triumfował Damian Ciborowski.

 

Wśród kobiet na dystansie 14 km rywalizowały seniorki oraz juniorki B i to młodsze zawodniczki okazały się zdecydowanie szybsze od starszych koleżanek. Zdecydowanie najszybsza okazała się Monika Skinder (MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski), która o ponad 4 minuty wyprzedziła klubowe koleżanki Magdalenę Kuśmierz i Katarzynę Sendecką. Czwarty czas open uzyskała najlepsza wśród seniorek Joanna Bronisz z UKS Rawa Siedlce,

 

Wśród mężczyzn na dystansie 14 km najlepszy rezultat również uzyskał junior B, reprezentujący MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski Bartosz Głaz. 2,4 sekundy wolniejszy był jedyny junior A Łukasz Bachleda (KS Obidowiec Obidowa), a trzeci czas uzyskał Jan Żółkiewski z tomaszowskiego MULKS-u. Czwarty czas open uzyskał najlepszy wśród seniorów Arkadiusz Posiadała  (UKS Rawa Siedlce).

 

Wśród amatorów najlepszy okazał się Damian Ciborowski z KS Speed Jasło przed Hubertem Paszkowskim i Robertem Sadowskim (obaj skipol.pl TEAM), który wygrał w kategorii 50+. Gratulacje!

 

W rywalizacji juniorów i juniorek C na dystansie 7 km najlepsi okazali się Piotr Sobiczewski i Rozalia Prokurat (oboje UKS Rawa Siedlce).

 

Młodsi zawodnicy mieli do pokonania dystans 3 km, tu bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski. Wśród juniorów D wygrał Maciej Dubas, w kategorii junior E triumfował Antoni Żółkiewski, najlepszą juniorką D okazała się Kamila Harbuz, a kategorię juniorek E wygrała Weronika Juzeluk.

 

WYNIKI TOMASZÓW 3.09.2017

 

Na zdjęciu Monika Skinder podczas wczorajszych zmagań w ramach Tomaszowskiej Setki / foto: Paweł Żółkiewski

GALERIA FOTO /Paweł Żółkiewski

 

huk

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl