Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

II Otwarte Mistrzostwa Warszawy na nartorolkach - Rolkowisko 2017, nasi na podium [WYNIKI]

Nartorolki -> Wyniki Polska

2017-09-09

Rolkostrada w Warszawie Wesołe to miejsce rozegrania II Otwartych Mistrzostw Warszawy w biegach na nartorolkach. W ramach zawodów rozegrano także zawody na nartorolkach terenowych, łyżworolkach oraz hulajnogach.

 

Zawodnicy biegający na nartorolkach dwukrotnie pokonywali dystans 1250 metrów, z podbiegiem około 50 metrowym o nachylenie ok. 10%. Wynik końcowy był sumą dwóch biegów.

Zawody rozgrywano stylem klasycznym i stylem dowolnym.

 

Podium na nartorolkach stylem klasycznym to zwycięstwo zawodnika team nabiegowkach.pl Marka Chłopka z czasem łącznym dwóch biegów wynoszącym 5:55 minuty. 3 sekundy straty do zwycięzcy zanotował kolejny zawodnik teamu nabiegowkach.pl Józef Michałek. Trzecia lokata dla Michała Neumana z Warszawy, który jednoczesnie wygrał kategorię wiekową do 19 lat.

Jedyny reprezentant naszego skipol.pl TEAMU w tej konkurencji Robert Sadowski z Gołdapi zajął szóste miejsce.

Bieg pań to zwycięstwo murowanej faworytki Katarzyny Witek z Wesołej reprezentującej TN Biegówki Wesoła/team nabiegowkach.pl. Dodajmy, że Kasia zajęła siódme miejsce w kategorii OPEN. Druga i trzecia lokata dla Martyny Wiśniowskiej i Joanny Kujawskiej (temu nabiegowkach.pl).

WYNIKI NARTOROLKI CL

 

Bieg stylem dowolnym to zwycięstwo brązowego medalisty z klasyka Michała Neumanna. Druga i trzecia pozycja to zawodnicy naszego skipol.pl TEAMU Hubert Paszkowski i Robert Sadowski. Panowie wygrali jednocześnie swoje kategorie wiekowe.

W biegu pań dwa pierwsze miejsca zajęły zawodniczki UKS Start w Malawiczach Dolnych Natalia Fiedorec i Julia Zajczyk, trzecia lokata dla drugiej w klasyku Martyny Wiśniowskiej z Dzięgielowa.

WYNIKI NARTOROLKI F

 

 

rolkowisko

 

Wreszcie ostatnia konkurencja czyli nartorolki terenowe. Pierwsza trójka w OPEN to Jan Kobryń z Bystrzycy Kłodzkiej (TN Biegówki Wesoła), Hubert Paszkowski z Gołdapi (skipol.pl TEAM) i Katarzyna Witek. Czwarta lokata i zwycięstwo w swoejej kategorii wiekowej to drugi z naszych zawodników Robert Sadowski.

W biegu pań podium uzupełniły Patrycja Szwed z UKS Rawa Siedlce i Elżbieta Czabok z Warszawy.

WYNIKI NARTOROLKI TERENOWE

 

Konkurencje nartorolkowe w tym roku to prawdziwy maraton dla zawodników, spora grupa z nich mierzyła się z dystansem 1250 metrów aż sześciokrotnie startując we wszystkich konkurencjach czyli na nartorolkach stylem klasycznym, dowolnym i nartorolkach terenowych. Wśród tych twardzieli był Robert Sadowski z Gołdapi. Gratulujemy.

 

Przypomnijmy, że organizatorem zawodów było Towarzystwo Narciarskie Biegówki.

 

red

 

od redakcji: poniżej wyniki z ubiegłego roku

 

 

Komentarze - 1

nieDlaCarbonu-TakDlaAlusów

Opublikowano: 2017-09-09 21:51:59

Ogólnie świetna atmosfera, zdrowa, sportowa rywalizacja. Myślę, że to najlepiej zorganizowana impreza nartorolkowa w Polsce.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl