Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Uphill Gór Sowich 2018! [WYNIKI]

Nartorolki -> Wyniki Polska

2018-07-28

Uphill Gór Sowich rozegrany dziś w Pieszycach to pierwszy etap tegorocznego cyklu nartorolkowego Vexa Skiroll Tour. Karolina Kukuczka i Jakub Mroziński zwyciężyli w biegach klasykiem, łyżwą najlepsi okazali się: Aleksandra Ciepiela i Stanislav Shchepa, a na kołach pompowanych Beata Dziura i Jan Łacek!

 

78 zawodników zameldowało się na mecie 9 km podbiegu z sumą przewyższeń wynoszącą 425m, a najliczniejszą startującą grupą byli mężczyźni, którzy trasę zdecydowali się pokonywać techniką klasyczną. W tej kategorii najszybszy okazał się Jakub Mroziński reprezentujący Start Ski – Rollspeed Team, a jego czas wyniósł 35 minut i 11 sekund. Drugie miejsce w tej kategorii ze stratą +1:01 zajął Grzegorz Legierski z Team nabiegowkach.pl, a trzeci był Wojciech Smykowski z klubu CT Retro, jego strata to +1:03. 9 lokatę wywalczył zawodnik reprezentujący skipol.pl team - Andrey Pradun (na zdjęciu).  Wśród pań, które podbieg pokonały klasykiem najszybsza była czołowa juniorka C w biegach narciarskich w Polsce w zeszłym sezonie - Karolina Kukuczka z MKS Istebna. O 30 sekund pokonała drugą na mecie Beatę Nowok z team nabiegowkach.pl i o ponad 4 minuty trzecią Monikę Judka z biegówki.eu.

 

WYNIKI MĘŻCZYZN

 

WYNIKI KOBIET 

 

Najszybsi na trasie dzisiejszego biegu byli mężczyźni poruszający się techniką dowolną, a wśród nich podium należało do zawodników z Ukrainy. Pierwszego miejsce wywalczył Stanislav Shchepa, drugą lokatę zdobył Dmytro Riepka, a trzeci był Yuriy Grynkiv. Najlepszym z Polaków – Jakub Ogorzałek zameldował się na miejscu czwartym. Najszybszą „łyżwiarką” natomiast okazała się Aleksandra Ciepiela z klubu MKS Karkonosze. Drugie miejsce zdobyła Anna Bezulska (Nowa Ruda Biega), a trzecie Kasandra Gawra z SMS Szklarska Poręba.

 

WYNIKI MĘŻCZYZN

 

WYNIKI KOBIET

 

Ostatnia kategoria w jakiej rywalizowali dziś nartorolkarze to „pompowane koła”, a zwycięstwo w niej odniósł Jan Łacek z team nabiegowkach.pl. Drugie miejsce wywalczył Sławomir Siedziński reprezentujący skiking.pl team, a trzecie kolejny reprezentant naszego skipol.pl team – Ireneusz Rabski. W biegu Pań zwyciężyła Beata Dziura, która nie miała dziś konkurencji.

 

WYNIKI MĘŻCZYZN

 

WYNIKI KOBIET

 

Arkadiusz Posiadała

wyniki ze strony organizatora vexa.pl

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl