Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Finał Vexa Skiroll Tour 2018, Uphill na Przehybę [WYNIKI]

Nartorolki -> Wyniki Polska

2018-10-07

Tegoroczny Vexa Skiroll Tour dobiegł do mety. Dzisiejszy uphill na Przehybę zakończył sezon nartorolkowych zawodów w naszym kraju.

 

Zawodnicy i zawodniczki startujący w cyklu Vexa Skiroll Tour dzisiaj mierzyli się z najtrudniejszą trasą tego cyklu, finałowym uphillu na Przehybę. Mieli do pokonania 6700 metrów z przewyższeniem wynoszącym 580 metrów.

 

Kto wygrał poszczególne kategorie?

W stylu klasycznym zwyciężył Wojciech Smykowski z Centrum treningowe RETRO. Najlepszą kobietą na tym dystansie jest oczywiście Katarzyna Witek z TN Biegówki Wesoła.

Styl dowolny to tryumf Bogusława Gracza i Karlony Janko z UKS Statima Biathlon Team, a na kołach pompowanych (nartorolki terenowe) wygrali Czech Josef Vojnar i Patrycja Szwed z Team decathlon/TN Biegówki Wesoła.

 

OFICJALNE WYNIKI - dzięki organizatorowi - TUTAJ

 

red

Komentarze - 3

smykcobiega

Opublikowano: 2018-10-08 07:55:13

Reprezentuję Centrum Treningowe RETRO! Wystarczy przeczytać wyniki.

Kuba Cieślar

Opublikowano: 2018-10-08 17:59:24

Przyjmij proszę przeprosiny :)

Nikogo nie reprezentuję

Opublikowano: 2018-10-08 21:41:28

Nie startowałem na tych zawodach, ale żądam przeprosin od Skipola, bo nie napisał z jakiego okręgu startuję w wyborach samorządowych.I to ma być dobra zmiana? Nie o takie media walczyłem. Żeby Kuba było mi to ostatni raz!!!

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl