PP: Maciej Staręga zwycięża w Poroninie

Nartorolki -> Wyniki Polska

2013-08-04

starega maciej rolki
Bieg seniorów o Puchar Prezesa LKS Poroniec Poronin wygrał zawodnik UKS Rawa Siedlce Maciej Staręga (foto).

Drugą lokatę w kategorii seniorów zajął Jan Antolec z Porońca, trzeci stopień podium przypadł Sebastianowi Gazurkowi z NKS Trówjieś Beskidzka.

Kolejne lokaty w tej kategorii zajęli Konrad Motor z AZS Katowice, Marcin Rzeszótko (także Katowice) i Mateusz Ligocki z NKS Trójwieś Beskidzka.

Kategorię junior A (ur.94'95) wygrał zawodnik istebniańskiegi MKS Kamil Bury. Kamil pokonał o 20 sekund Mateusza Chowaniaka z UKS Regle Kościelisko i Andrzeja Pradziada z LKS Poroniec Poronin.