Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Uphill w Dusznikach wygrywa Weronika Nowakowska - Ziemniak i Krzysztof Pływaczyk, powrót Tomasza Kałużnego

Nartorolki -> Wyniki Polska

2014-08-16

Zakończony dzisiaj Uphill - bieg pod górę na nartorolkach w Dusznikach Zdroju wygrał zawodnik kadry biathlonu Krzysztof Pływaczyk.

 

Dystans 12 kilometrów, z przewyższeniem 500 metrów , pokonało 35-ciu zawodników z Czech  i Polski. Drugą lokatę zajął kolejny zawodnik biathlonu Grzegorz Guzik, a najniższy stopień podium wywalczył były czeski reprezentant Radek Sretr z Jablonca.

Czwarte miejsce zajął Tomasz Kałużny z Jeleniej Góry powracający do rywalizacji po kilkuletniej przerwie. Kolejne lokaty zajęli Piotr Skowron i Adrian Gromyko.

Dobrze zaprezentowali się także zawodnicy naszego teamu, nasz kolega redakcyjny Kuba Mroziński został sklasyfikowany na 12 pozycji, a reprezentujący w ubiegłym sezonie skipol.pl team (obecnie biegowki.pl team) Władysław Olszowski zajął 15-sta lokatę.

Awizowani przez organizatorów zawodnicy z Białorusi nie stanęli na starcie.

 

W biegu pań zwyciężyła Weronika Nowakowska - Ziemniak z czasem 32:49 min, wyprzedzając Krystynę Guzik i Annę Mąkę. Bieg w kategorii pań ukończyło 7 zawodniczek. Dodam, że czas zwyciężczyni daje jej 10 lokatę w biegu panów.

 

Więcej o zawodach i relacje zawodników naszego teamu, w godzinach wieczornych

WYNIKI ZAWODÓW

/KaCe/

Komentarze - 3

uczestnik

Opublikowano: 2014-08-16 15:28:15

Zawodnicy z Białorusi STANĘLI NA STARCIE I BIEGLI W BIEGU ...

biegacz

Opublikowano: 2014-08-17 00:36:17

jNIE WIEM KTO PISZE TE OPISY DO ZAWODOW, ALE TO NIC NIE TRZYMA SIE KUPY, WIDAC, ZE TEN KTOS NIE BYL OBECNY NA ZAWODACACH

kuba

Opublikowano: 2014-08-17 07:51:22

Oczywiście, że nie był.droga konkurencjo nie można być wszędzie, pozdrawiam serdecznie

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl