Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ogólnopolskie Spotkania UKS w biegach na nartorolkach w Marklowicach - biegi stylem dowolnym

Nartorolki -> Wyniki Polska

2014-09-21

Po wczorajszej rywalizacji stylem klasycznym dziś w Marklowicach rywalizowano sylem dowolnym.

 

Jako pierwsi na trasie pojawili się najmłodsi zawodnicy z kategorii junior/juniorka E, którzy rywalizowali na dystansie 2km.

Wśród dziewcząt z całe podium zajęły zawodniczki z Tomaszowa Lubelskiego. Pierwsza była Karina Probola, drugie miejsce zajęła Oliwia Chlebicka (10,4sek straty), a na miejscu trzecim uplasowała się Kamila Harbuz (+44,1sek). Tuż za podium uplasowała się Kamila Andruszkiewicz UKS Hubal Białystok tracąc do podium 0,6 sekundy. Miejsce piąte zajęła Małgorzata Szalbót KS Wisła, a szósta była Rozalia Prokurat UKS Rawa Siedlce.

WYNIKI JUNIORKA E

 

Wśród chłopców najlepszy był Jan Zawada z MKS Istebna, który o 7,4sek wyprzedził wczorajszego triumfatora Rafała Putkowskiego MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski, a na miejscu trzecim uplasował się Łukasz Gazurek NKS Trójwieś Beskidzka (+36,7sek). Miejsce czwarte zajął Paweł Żynel, piąty był Jonasz Bakun, obaj UKS Hubal Białystok, a szóste miejsce zajął Łukasz Cieślar KS Wisła.

WYNIKI JUNIOR E

 

Kolejna grupa juniorów i juniorek D miała do pokonania dystans 2 razy dłuższy czyli 4km.

Wśród dziewcząt ponownie bezkonkurencyjne były zawodniczki z Tomaszowa Lubelskiego zajmując 4 czołowe miejsca. Triumfowała Magdalena Kuśmierz 18sek przed Moniką Skinder, a Annę Berezecką wyprzedziła o 29,6sek. Tuż za podium znalazła się Natalia Pliżga. Miejsce piąte dla Weroniki Soprych MKS Karkonosze Jelenia Góra, a szósta była Ewa Gazur NKS Trójwieś Beskidzka.

WYNIKI JUNIORKA D

 

Wśród chłopców najlepszy okazał się Dawid Ciećko MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski pokonując zawodników MKS Istebna Grzegorza Zawadę i Antoniego Juroszek, którzy zajęli pozostałe miejsca na podium ze stratą kolejno 8,9sek i 10,4sek. Na miejscu czwartym uplasował się Bartosz Cielniak z Tomaszowa Lubelskiego, piąty był Mikołaj Czaban UKS Hubal Białystok, a szósty Emil Pleskacz kolejny zawodnik z Tomaszowa.

WYNIKI JUNIOR D

 

Kolejna grupa miała do pokonania dystans 6km. Bieg ten zaliczany był również do Pucharu Polski w biegach na nartorolkach (Puchar Śląska) oraz finałem Silesia Rollski Tour.

Wśród juniorek C triumfowała Magdalena Kobielusz MKS Istebna, miejsce drugie wywalczyła Kamila Boczkowska (4,2sek) MKS Karkonosze/SMS Szklarska Poręba, a na najniższym stopniu podium stanęła Izabela Marcisz (+20,0sek) MKS Halicz Ustrzyki Dolne. Miejsce czwarte dla Elizy Ruckiej, piąta była Natalia Sewastynowicz, obie MKS Istebna, a na szóstej pozycji sklasyfikowano Kamilę Borkowską UKS Rawa Siedlce.

WYNIKI JUNIORKA C

 

Najlepszy w kategorii junior C okazał się Mateusz Dragon NKS Trójwieś Beskidzka. Miejsce drugie zajął Oskar Wysocki MKS Karkonosze Jelenia Góra (+22,1sek), a na trzeciej pozycji uplasował się Marek Welusz SSR LZS Sokół Szczyrk (+24,6sek). Na czwartym miejscu sklasyfikowany został Kacper Jarczak MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski, piąty był Tymoteusz Gazur NKS Trójwieś Beskidzka, a szósty Michał Boreczek MKS Karkonosze.

WYNIKI JUNIOR C

Komentarze - 6

kibic

Opublikowano: 2014-09-22 16:24:56

Czy odbyło się posiedzenie Komisji Biegów?

Kuba_skipol

Opublikowano: 2014-09-22 17:34:16

Z tego co wiem TAK

kibic

Opublikowano: 2014-09-22 17:48:30

Co tam ustalono, miała być na nowo ustalane kadry B i zmiany w kalendarzu?

Kuba_skipol

Opublikowano: 2014-09-22 18:39:12

Musisz pytać przedstawiciela swojego okręgu. Nie mamy żadnych info, jeżeli dostaniemy jakieś informacje oczywiście opublikujemy.

Kuba_skipol

Opublikowano: 2014-09-22 18:39:55

p.s po komisji biegów w czerwcu i późniejszym jej rozwiązaniu jakoś przestało mnie to interesować

laki

Opublikowano: 2014-09-25 19:39:50

panowie i panie to co dzieje sie w polskich biegach to dramat kolesiostwo kolesiostwo i jeszcze raz kolesiostwo zreszta tak jak w prawie kazdym polskim sporcie

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl