Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Daniel Iwanowski i Kamila Borkowska wygrywają Letni Bieg Jaćwingów w Gołdapi

Nartorolki -> Wyniki Polska

2015-08-09

W samo południe w centrum Gołdapi, rolkarze i nartorolkarze rozpoczęli zmagania w II Letnim Biegu Jaćwingów. Do rywalizacji przystąpiło 111 zawodników z całej Polski i z zagranicy. Mieli oni do pokonania trzy okrążenia po 7km każde. Najlepszymi rolkarzami okazali się Bartosz Chojnacki i Kinga Zielińska, natomiast najlepszymi nartorolkarzami zostali Daniel "Iwan" Iwanowski i Kamila Borkowska.

 

Czas zwycięzcy Daniela Iwanowskiego to 41 minut i 44 sekundy. Jako drugi, 38 sekund później, linię mety przekroczył Kacper Janowski, a na miejscu trzecim finiszował, ze startą 1:12 Damian Duk.

 

Najlepszej wśród kobiet Kamila Borkowska z dystansem zmagała się 51 minut i jedną sekundę. Dwie sekundy do zwyciężczyni straciła Monika Sołoniewicz, a kolejne dwie sekundy wolniej pobiegła Marcelina Wojtyła.

W sumie sklasyfikowano 13 zawodniczek i 43 zawodników.

 

Najszybszy w kategorii łyżworolek Bartosz Chojnacki z dystansem zmagał się 37min 18sek. Na drugim miejscu uplasował się Wojciech Baran, a trzeci był Konrad Tatarata.

Wśród kobiet wygrała Kinga Zielińska przed Dominiką Karaś i Agnieszką Kościowską.

 

WYNIKI

 

źródło: OSiR Gołgap

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl