Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

MULKS TOMASZÓW BIERZE PRAWIE WSZYSTKO.

Nartorolki -> Wyniki Polska

2011-09-10

III Puchar Lubelszczyzny 2011 w sprintach na nartorolkach zakończył się zwycięstwami klubu z Tomaszowa w prawie wszystkich kategoriach.Jedynymi wyjątkami w zakończonych dzisiaj zawodach w Tomaszowie Lubelskim są zwycięstwa w najstarszej kategorii wiekowej.

 

Wśród seniorek tryumfowała Anna Staręga z UKS Rawa Siedlce, przed klubową koleżanką Aleksandrą Prekurat.Trzecie miejsce dla Kaji Żółkiewskiej zawodniczki gospodarzy.W kategorii seniorów zwyciężył Kamil Majewski z Siedlec, przed Robertem Faronem z UKS Watra Kamienica i Grzegorzem Staręgą także z Siedlec.

Pozostałe zwycięstwa w eliminacji Pucharu Polski to już tylko zawodnicy miejscowego MULKS, w kolejności:junior/ka A Magdalena Czusz i Mateusz Soból

junior/ka B Karol Mosiądz i Katarzyna Sikora

junior/ka C Katarzyna Stokfisz i Mateusz Hałasa

junior/ka D Martyna Wawrzusiszyn i Szymon Sikora oraz najmłodsza kategoria

juniorów/ek E Monika Skinder i Karol Smoluch.

 

Szkoda, że w drugiej już eliminacji PP 2011 jest taka mała obsada.Wygląda na to, że tegoroczny Puchar Polski będzie "rozłamowym".Kluby ze Śląska, które były pomysłodawcami Pucharu na nartorolkach, postanowiły ograniczyć swój udział do Silesia Tour czyli zawodów w Bystrej Śląskiej,Jaworzynce i Marklowicach.Biorąc pod uwagę, że liczą się 4 najlepsze starty to zwycięstwo w poszczególnych kategoriach klasyfikacji generalnej nie musi odzwierciedlać faktycznej siły zawodników.Co dalej z Pucharem Polski w obecnym kształcie, wydaje mi się , że temat wymaga dyskusji.

na zdjęciu Anna Staręga

wyniki w załączniku

Autor: kace
Źródło: w

ROLKI Tomaszow 10.09.2011 wyniki sprint.pdf

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl