ROLLSKI W BYSTREJ WYGRYWAJĄ CZESI.

Nartorolki -> Wyniki Polska

2011-09-18

Przedostatni etap Pucharu Polski na nartorolkach 2011 w Bystrej Śląskiej zakończył się podwójnym zwycięstwem zawodników z Czech.W biegu seniorów zwyciężył Jakub Sikora przed Martinem Polachem (obaj Czechy) i Sebastianem Gazurkiem z NKS Trójwieś Beskidzka.Tryumfujący w kategorii junior A Paweł Klisz z LKS Klimczok Bystra z czasem 6 minut i 25,5 sekundy osiągnął lepszy czas od trzeciego seniora o 1,2 sekundy.Drugie miejsce zajął Rafał Matuszny z MKS Istebna, a trzecie Krzysztof Kukuczka z NKS-u.W kategorii juniorów B tryumfował Marek Skatuła z UMKS Marklowice, przed Kamilem Burym z istebniańskiego MKS-u i Robertem Maciulewiczem z MUKN Pod Stróżą Miszkowice.W kategorii C dwa miejsca na podium wywalczyli zawodnicy MULKS Tomaszów Lubelski, wygrał Paweł Atalski, a trzeci był Bartosz Mamrocha.Drugi stopień podium przypadł w udziale Dominikowi Buremy z MKS Istebna.na zdjęciu Paweł Klisz/FOTO: własnewyniki w załączniku