PUCHAR POLSKI DLA ANNY STARĘGI.

Nartorolki -> Wyniki Polska

2011-09-26

Kolejny sezon Pucharu Polski na nartorolkach za nami.Po pięciu rozegranych eliminacjach w Jeleniej Górze, Tomaszowie Lubelskim,Bystrej Śląskiej, Jaworzynce i Marklowicach przedstawiamy końcowy RANKING Pucharu Polski na nartorolkach 2011.W kategorii seniorek wygrała Anna Staręga (FOTO) reprezentująca klub UKS Rawa Siedlce.Ania w 4 biegach zdobyła 220 punktów.Drugie miejsce także z czterema punktowanymi biegami zajęła zawodniczka UKS Puszcza Supraśl Emilia Romanowicz.Najniższy stopień podium w tej kategorii to Aleksandra Prekurat także z Siedlec.W tej kategorii sklasyfikowano 13 zawodniczek.W kategorii juniorek A na pierwszym miejscu została sklasyfikowana Magdalena Czusz z Tomaszowa Lubelskiego, przed Patrycją Wąchałą z LKS Witów Mszana Górna.Patrycja zdobyła komplet punktów w trzech biegach, w których wystartowała.Trzecie miejsce dla zawodniczki MUKN Pod Stróżą Miszkowice Marzeny Maciulewicz(sklasyfikowano 8 zawodniczek).Kategoria juniorek B to wewnętrzna sprawa zawodniczek MULKS Tomaszów Lubelski.Wygrała Katarzyna Sikora przed młodszymi o rok koleżankami Małgorzatą Żółkiewską i Eweliną Pleskacz.Czwarte miejsce w tej kategorii także dla Tomaszowa za sprawą Katarzyny Korkosz.(sklasyfikowano 24 zawodniczki)Puchar w kategorii C z trzema pierwszymi i jednym drugim miejscem dla Katarzyny Stokfisz z Tomaszowa.Anna Bielecka z UKS Rawa Siedlce zajęła miejsce drugie, a Weronika Legierska zakończyła sezon na trzeciej pozycji.(sklasyfikowano 25 zawodniczek)Wreszcie najmłodsza pucharowa kategoria to juniorki D.Podwójne zwycięstwo zajęły zawodniczki z ....Tomaszowa,Martyna Wawrzusiszyn -pierwsze i Monika Mazurkiewicz-drugie.Trzecie miejsce dla Dolnego Śląska za sprawą Natalii Traczyk z MKS Karkonosze.sklasyfikowano 30 zawodniczek).W rankingu sklasyfikowano łącznie 100 zawodniczek , które wystartowały w tegorocznym Pucharze Polski na nartorolkach.Zastanawia absencja klubów z południa Polski, we wszystkich damskich kategoriach tylko 4 miejsca na podiach zajęły zawodniczki z okręgów górskich.Czyżby w górach nartorolki były w niełasce?Kto ma rację pokaże zima....ranking w załączniku