Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Finał PP 2008, Puchar Galicji,Wysowa Zdrój.

Nartorolki -> Wyniki Polska

2008-09-30

28.09.2008, Wysowa Zdrój, Puchar Galicji w biegach na nartorolkach, finał Pucharu Polski 2008.W niedzielne dopołudnie w Wysowej Zdroju rozegrano Finał Pucharu Polski w biegach na nartorolkach.

 

W Pucharze Galicji wystartowało 107 zawodników obojga płci z całej Polski w tym reprezentanci kadry młodzieżowej. Na pętli o długości 3,3 km, biegnącej wokół centrum Wysowej rywalizowano na dystansach od 4 do 13km.W kategorii senior, junior A i B zawodnicy pokonywali ten sam dystans 13 km, co dało mozliwość porównania czasów w poszczególnych kategoriach.

Królem trasy w Wysowej został Krzysztof Stec - LKS Klimczok Bystra, który z czasem 29:44,70 tryumfował w kategorii junior A, ale biorąc pod uwagę jego wynik tryumfowałby także w kategorii seniorów.Dobry bieg zaliczył także junior C Mateusz Ligocki z MKS Istebna, którego czas pozwoliłby na zajęcie 6 miejsca w kategorii seniorów.Wśród kobiet niespodzianką na plus jest wynik Magdaleny Kozielskiej z UKS Regle Kościelisko, która z czasem 27:13,60 w kategorii juniorek A zajęłaby drugie miejsce.wyniki kobiet i mężczyzn w załącznikach

Autor: bjoern
Źródło: w
 

Puchar Galicji - wyniki MEN.pdf

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl