Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

37 ultrasów dotarło do mety Ultramaratonu 140 w Wejherowie [WYNIKI]

Nartorolki -> Wyniki Polska

2016-07-12

O Ultramaratonie 140 w Wejherowie pisaliśmy już wczoraj, dzisiaj jeszcze garść informacji, oarz to co tygrysy lubią najbardziej i na co czekają najbardziej czyli wyniki. Zawody ukończyło 37 osób, gratulujemy wszystkim, którzy dotarli do mety.

 

Zawody w Wejherowie, druga edycja ultramaratonu i maratonu zakończyły się wczoraj w lasach koło Wejherowa. Lekko nie było, początkowo najwięcej obaw budziła pogoda. Wszyscy w dzień poprzedzający start martwili się jedną kwestią popada czy nie popada. Ilośc prognoz była równa z ilością serwisów pogodowych dostępnych online, miały być burze z piorunami, ulewne deszcze, miało być także bez opadów. Burze na szczęście ominęły ultrasów, deszczyk owszem popadał,  krótko i nie tak intensywnie żeby poważniej zaszkodzić rozgrywce.

 

TUTAJ wyniki zawodów

 

Przypomnijmy, że sponsorami nagród byli: rollspeed, skike, lill sport, skipol.pl, bieginarciarskie.com.pl oraz sponsor główny czyli ultramaraton140.pl

 

TUTAJ druga część FOTORELACJI z wczorajszych zawodów

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl