Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Martyna Galewicz wygrywa Beskidy Bez Granic 2016 w Istebnej [WYNIKI]

Nartorolki -> Wyniki Polska

2016-09-17

Bieg  Beskidy Bez Granic w Istebnej to czwarta eliminacja Pucharu Polski PZN na nartorolkach. Dzisiaj zawodniczki i zawodnicy biegają pod górę (uphill) stylem dowolnym. Pierwszy bieg zawodów wygrała Martyna Galewicz z AZS AWF Katowice (foto).

 

O godzinie 9:30 na trasę wyruszyła połączona grupa seniorek (+'96) juniorek A ('97'98) i juniorek B ('99'00), które miały do pokonania 5 kilometrowy podbieg na Stecówkę.

Jako pierwsza linię mety minęła Galewicz z czasem 19:54,58 min i był to jedyny wynik poniżej 20 minut. Drugi czas dnia 20:49,27 min to Agata Warło z NKS Trójwieś Beskidzka, która jednocześnie wygrała kategorię juniorek A. Niepodzianką, jeżeli nie sensacją jest trzeci czas biegu Moniki Skinder z Tomaszowa Lubelskiego. Monika przybiegając jako trzecia na metę z czasem 21:27,80min wygrała swoją kategorię juniorek B, pamiętajmy jednak, że Monika urodzona w roku 2001 jest nominalną juniorką C ('01'02), która decyzją klubu została przeniesiona kategorię wyżej.

Jak wyglądają pozostałe lokaty w poszczególnych kategoriach?

W biegu seniorek podium uzupełniają Urszula Łętocha z LKS WiśniOWa Osieczany ( 4 czas dnia) i Anna Staręga z UKS Rawa Siedlce(6 czas).

Druga i trzecia lokata w biegu juniorek A to Klaudia Kołodziej z LKS Witów Mszana Górna (5 czas) i Jana Kavulokova Czeszka biegająca w barwach NKS Trójwieś Beskidzka.

W najmłodszej kategorii biegu czyli juniorek B za Moniką Skinder uplasowała się Marcelina Wojtyła z MKS Istebna do której należy szósty czas w kategorii OPEN. Trzecie miejsce w tej kategorii to Weronika Kaleta z LKS Wiśniowa Osieczany.

 

WYNIKI BIEGU nr1, seniorki, juniorki A i B

 

Na dystansie 5 kilometrów rywalizowały także kategorie juniorów i juniorek C ('01'02).

Bieg juniorów C to podwójne zwycięstwo zawodników MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski. Zwyciężył Bartosz Cielniak, przed Dawidem Ciećko. Trzecie miejsce zajął Antoni Juroszek z MKS Istebna.

W biegu juniorek wygrała Karolina Kohut z NKS Trójwieś Beskidzka, przed dwójką zawodników z Tomaszowa Anną Berezecką i Weroniką Nieścior. Dodajmy, że czas Karoliny Kohut jest ósmym czasem dnia w kategorii OPEN (wszystkie kategorie).

WYNIKI JUNIORKI I JUNIORZY C

.

 

Reszta wyników wkrótce, za "szybkie" wyniki dziękujemy ekipie Time4sport.pl

.

foto.tzn.pl

 

Komentarze - 5

kibic biegów

Opublikowano: 2016-09-17 10:29:01

No nieźle biega ta piętnastolatka z Tomaszowa, trzeci czas dnia? Brawo!

Kibic

Opublikowano: 2016-09-17 16:58:57

Pytanie jak długo ta piętnastolatka będzie tak dobrze biegać.... ? Wydaje mi się, że dla dziewczyny w wieku 15tu lat ( okres dojrzewania, wzrostu itp.) powinna być to bardziej zabawa... Mimo wszystko, życzę powodzenia dla Moniki i trenera.

uważny kibic

Opublikowano: 2016-09-22 08:00:03

Brawo Eliza, a tak na marginesie: czy ktoś zwrócił uwagę na wyrafinowaną taktykę zawodniczek z Tomaszowa? Wiozą się całą trasę za plecami rywalki, po to by "ograć" ją na końcu

Prezes

Opublikowano: 2016-09-22 09:37:15

Przypadkiem nie nazywa się to taktyką właśnie ;)

obserwator

Opublikowano: 2016-09-22 13:28:39

ma taka taktykę na bieg i to wszystko. o to raczej nie ma się pretensji...tylko zmienia się swoja jeśli czuje się, ze to przyniesie efekt:). ja caly czas uważam, ze zanim wpadniemy w ochy i achy nad 15-letnia zawodniczka, dajmy jej czas na to, żeby pokazala, wraz z trenerem, w jakim miejscu będzie za 2-3 lata. Od dawna interesuje mnie fantastyczny potencjal zawodnikow z Tomaszowa - tylko w seniorach została Kasia Stokfisz, z tych wszystkich objawien. A swego czasu była Gosia Zołkiewska - objawienie na skale Moniki. Pozyjemy - zobaczymy.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl