Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Sprinty na rolkach terenowych podczas Letniego Biegu Piastów

Nartorolki -> Rolki

2014-07-11

Podczas Letniego Biegu Piastów na Polanie Jakuszyckiej odbędą się II Jakuszyckie Sprinty na Rolkach Terenowych. Impreza zostanie rozegrana w sobotę 30 sierpnia 2014 roku. Limit startujących to jedynie 30 osób. Zapisy elektroniczne od sierpnia. Patronat medialny: portal biegowki.pl

 

Przypomnijmy, że Letni Bieg Piastów na Polanie Jakuszyckiej to przede wszystkim finał cyklu Salomon S-LAB w biegach górskich: Półmaraton (21 km) oraz Jakuszycka Dziesiątka (10,6 km). Zapisy już zamknięte.

- W planach mamy także Bieg Skrzata (ok. 300 metrów) dla przedszkolaków, a także Bieg Dzieci na dystansie ok . 600 metrów dla uczniów klasy 1-3 szkół podstawowych. Zapisy na miejscu - informuje Komandor Biegu Dariusz Serafin.

To jednak nie koniec nowości. W dniu Letniego BP odbędą się także II Jakuszyckie Mistrzostwach w Sprintach na Rolkach Terenowych.

Tym razem w nieco rozbudowanej formule. Rano, przed startem do Letniego BP, około godz. 9.00 odbędą się biegi eliminacyjne. Natomiast po dotarciu na metę ostatniego biegacza Letniego BP, rozegrane zostaną finały sprintów.

Udział w sprintach będzie bezpłatny, ale bardzo limitowany. Na starcie może stanąć maksymalnie 30 osób. Zapisy rozpoczną się w sierpniu. Szczegóły na naszym portalu.

Dziś już wiemy, że zawodnicy startować będą pojedynczo. Po eliminacjach, kolejność startów w finale będzie przeciwna do zajętych miejsc. Na najlepszych czekają puchary oraz nagrody rzeczowe.

(huc)

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl