Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zwycięstwo Uli Łętochy w nartorolkowym Pucharze Świata.

Nartorolki -> Wyniki świat

2012-06-17

Urszula Łętocha wygrała rozgrywane w sobotę 16 czerwca w chorwackim Orosljavje inauguracyjne zawody Nartorolkowego Pucharu Świata. Wśród senorów triumfował Włoch Sergio Bolnaldi, a najlepszą seniorką została Szwedka Hanna Seppas.


Pierwszą konkurencją tegorocznego Pucharu Świata w biegach na nartorolkach był bieg pod górę na dystansie 10km techniką dowolną.

Wśród seniorów triumfował Włoch Sergio Bolnaldi z czasem 32min 33,8sek. Drugie miejsce zajął Szwed Andreas Svanebo tracąc 5,5sek. Na trzeciej pozycji uplasował się Simone Paredi z Włoch (strata do zwycięzcy 33,3sek).

Najlepsza wśród kobiet okazała się Swedka Hanna Seppas (czas 39min 58,8sek), drugie miejsce zajęła Rosjanka Ksenia Konohova (+1min 14,5sek), a trzecia była Marika Sundin ze Szwecji (+1min 29,0sek).

Wśród juniorów najlepszy czas (37min 36,5sek) uzyskał Rosjanin Anton Budylov. Tomasz Garbień zajął 6 miejsce tracąc do zwycięzcy 1min 35,9sek, a Mariusz Dziadkowiec-Michoń 12.

Zwyciężczyni w kategorii juniorek Urszula Łętocha uzyskała czas 44min 19,7sek i był on ponad 2min lepszy od rezultatu drugiej zawodniczki.

WYNIKI

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl