Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Nartorolki | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Nartorolki

Marwe Cup 2020 - pierwsze zawody PZN na nartorolkach to Mistrzostwa Dolnego Śląska

Nartorolki -> Nartorolki

2020-09-01 15:04:01

Nartorolkowy Puchar Polski PZN w biegach na nartorolkach w tym sezonie pod nazwą Marwe Cup zaczyna się w ten weekend Mistrzostwami Dolnego Śląska w jeleniogórskim Sobieszowie. Poniżej prezentujemy komunikat zawodów.

 

Czytaj Dalej >>

Aktywna Mogielica na nartorolkach czyli Grand Prix Amatorów w uphillu w sobotę 5 września [REGULAMIN+KOMUNIKAT]

Nartorolki -> Nartorolki

2020-08-31 09:50:00

Mamy kolejną nartorolkową imprezę w Małopolsce czyli Grand Prix Amatorów na nartorolkach. Zawody mają ciekawą formułę, o czym poniżej.

 

Czytaj Dalej >>

Uphillem Gór Sowich wystartował Vexa Skiroll Tour 2020 [WYNIKI]

Nartorolki -> Wyniki Polska

2020-08-30 19:14:45

Uphillem Gór Sowich zainaugurowano tegoroczny cykl zawodów na nartorolkach dla amatorów Vexa Skiroll Tour. Trasa prowadzila z przedmieść Pieszyc przez Wieś Kamionki na szczyt Przełęczy Jugowskiej (810 m n.p.m.) w Górach Sowich na Dolnym Śląsku.

 

Czytaj Dalej >>

Vexa Skiroll Tour 2020 to 5 biegów od sierpnia do października [REGULAMIN, ZAPISY, KALENDARZ]

Nartorolki -> Nartorolki

2020-08-24 18:42:00

Organizatorzy jedynego polskiego otwartego cyklu biegów na nartorolkach Vexa Skiroll Tour ogłosili kalendarz biegów w czwartym sezonie cyklu. Można już się zapisywać na wszystkie zawody. Co nowego czeka na zawodników w 2020 roku?

 

Czytaj Dalej >>

Najlżejsza nartorolka do klasyka na świecie czyli Fischer Speedmax classic

Nartorolki -> Nartorolki

2020-08-23 14:10:00

Nowe nartorolki Speedmax Classic ustanawiają nowe standarty lekkości. Połączenie niewiarygodnej wydajności z najniższa wagą na rynku przekonało jury nartorolkowych testów xc-ski.de. W gronie 42 testowanych różnych modeli nartorolek Speedmax Classic otrzymał najwyższą nagrodę - 5 gwiazdek.

 

Czytaj Dalej >>

Swornerace Rollspeed klasyczna 30 dla Anny Gałek i Wojtka Wojtyły, bieg Alpina Trial wygrywają Baranowska-Trzaskowska i Opiał [WYNIKI + FOTO]

Nartorolki -> Wyniki Polska

2020-08-18 16:24:09

Drugi dzień zawodów Swornerace 2020 to biegi stylem klasycznym Rollspeed klasyczna 30-tka oraz bieg trialowy na nogach Alpina Trial. Na nartorolkach zwyciężyli Anna Gałek XC-sport Team Jelenia Góra i Wojciech Wojtyła MKS Istebna/skipol.pl TEAM.

W biegu na nogach Alpina Trial najwyższe stopnie podium dla Aleksandry Baranowskiej Trzaskowskiej z Kujawscy Runners i Grzegorza Opiała z Gorący Potok Team.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl