Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ranking Pucharu Polski Amatorów PZN 2019 [RANKING + AKTUALIZACJA]

Biegi narciarskie Polska -> Ranking

2019-02-25

Sezon za nami, Puchar Polski Amatorów Polskiego Związku Narciarskiego zakończony. Rozegrano aż siedem biegów w kolejności : Puchar Kościeliska, Bieg Popradzki, Bieg Hetmański, Bieg Jaćwingów, Bieg Podhalański, Puchar Magurki i Bieg Lotników.

 

aktualizacja 27.02.2019

UWAGA! Dekoracje Pucharu Polski Amatorów odbęda się w sobotę 2 marca, po dekoracjach Biegu Piastów. Planowany czas rozpoczęcia to godzina 14.45

 

-/-

 

Poniżej w dwóch plikach znajdziecie końcowy Ranking Pucharu Polski Amatorów w biegach narciarskich w kategoriach kobiet i mężczyzn. Prosimy o zapoznanie się z Rankingiem i ewentualne uwagi.

 

RANKING PPA PZN KOBIETY

 

RANKING PPA PZN MĘŻCZYŹNI

 

Przypomnijmy, żeby zostać sklasyfikowanym w końcowym Rankingu PPA PZN, należy ukończyć 3 z siedmiu zaplanowych na ten sezon biegów. Wyrgywa oczywiście osoba, która zdobędzie najwiekszą ilośc punktów.

W klasyfikacji będa uwzględniani tylko amatorzy, oraz byli zawodnicy, którzy odbędą 3 letnią karencję, tzn w trzech poprzedzających start sezonach nie posiadali aktywnej licencji PZN.

 

koordynator PPA PZN

Kuba Cieślar

 

przygotowanie rankingu

Mateusz Mikulski

 

Komentarze - 2

xxx

Opublikowano: 2019-02-26 16:31:23

Od kiedy to Szyszka (Andżelika) zalicza się do amatorów???

wow

Opublikowano: 2019-02-27 07:13:57

Po 3 latach amator? Czyli prawdziwi miłośnicy tego sportu tak naprawde rywalizują z zawodowcami i nie maja z nimi żadnych szans. Chyba ktos nie calkiem sprawny wiadomo gdzie cos takiego mogl wymyślić. Czy nie sprawiedliwsza bylaby kategoria masters dla byłych zawodowców a amatorom zostawić prawo do wygrywania w osobnej kategorii?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl