Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ranking Pucharu Polski w biegach narciarskich w kategorii junior B i C..

Biegi narciarskie Polska -> Ranking

2012-01-18

Prezentujemy Ranking Pucharu Polski 2011/2012 w biegach narciarskich po inauguracyjnych zawodach - Mistrzostach Karkonoszy w Jakuszycach.

W kategorii junior B prowadzą ex-aeqo z dorobkiem 220 punktów Wojciech Suchwałko KS Obidowiec Obidowa/SMS Zakopane i Andrzej Pradziad LKS Poroniec Poronin/SMS Zakopane. Trzeci z dorobkiem 140pkt jest Marek Skatuła UMKS Marklowice/SMS Szczyrk.

Wśród juniorek B prowadzi Anna Kalina MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk, która zgromadziła 200 punktów, druga jest Małgorzata Żółkiewska MULKS Tomaszów Lubelski (190pkt), a trzecia Sylwia Molitor UMKS Marklowice/SMS Szczyrk (180pkt).

W kategori junior C na prowadzniu oczywiście Dominik Bury MKS Istebna (2 zwycięstwa i 120pkt), drugi jest Kamil Smoła UKS Hańczowa 90pkt, miejsce trzecie zajmuje Wojciech Fojcik UMKS Marklowice, który zgromadził 80pkt.

Najlepszą juniorką C jest natomiast Dorota Kaczmarzyk NKS Trójwieś Beskidzka, która również ma na swoim koncie 2 zwycięstwa i 120 punktów. Druga jest Agata Warło UMKS Marklowice (100pkt), a trzecia Anna Bielecka UKS Rawa Siedlce (75pkt).

RANKING-PP-2012(1).xls

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Tagi:

Ranking

Prawa autorskie © skipol.pl