Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ranking PZN w biegach narciarskich - prowadzą Kowalczyk i Kreczmer

Biegi narciarskie Polska -> Ranking

2013-12-10

Prezentujemy pierwszy tegoroczny ranking PZN w biegach narciarskich, kategorie seniorka i senior. Rankingi PZN w tych kategoriach przygotowuje przew. biegów PZN p.Grzegorz Staręga.

 

Wśód kobiet na prowadzeniu oczywiście Justyna Kowalczyk, która zdobyła 12655 punktów, czyli więcej niż cała reszta naszych pań sklasyfikowanych poniżej. Druga lokata dla Pauliny Maciuszek, trzecie miejsce w rankingu to Kornelia Kubińska. Liderem u panów jest Maciej Kreczmer, przed Maciejem Staręgą i Konradem Motorem.

 

Przypomnijmy, że punkty do Rankingu zliczane są z tych biegów, w których zawodnicy zajęli miejsca w pierwszej 30-tce czy to Pucharu Świata czy też zawodów FIS (oczywiście stosuje się różne przeliczniki).

 

RANKING

 

/KaCe/

Komentarze - 3

undefined

Opublikowano: 2013-12-10 17:13:26

w Pucharze Świata miejsca 1-60 ;) według nowych wytycznych :D http://skipol.pl/images/Wytyczne_pzn_BIEGI_NARCIARSKIE_21.11.2013.pdf

Kuba_skipol

Opublikowano: 2013-12-10 17:42:59

w Pucharze Świata miejsca 1-60 ;) Faktycznie, nie mogłem w to uwierzyć, ale tak jest, przepraszam za błąd

soad

Opublikowano: 2013-12-18 00:35:00

czyli zgodnie z tym co często piszę - Aleksander Wierietielny i jego metody są na topie w Polsce i nie tylko trener z doktoratem zawodniczka z półdoktoratem i zawodnik-amator reszta to wstyd

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl