Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ranking PZN nr 2 w biegach narciarskich

Biegi narciarskie Polska -> Ranking

2015-02-09

Przedstawiamy drugi w tym sezonie ranking kategorii juniorów i juniorek A, B i C. Zostały w nim uwzględnione wszystkie dotychczasowe starty. Na koniec sezonu oczywiście wybranych zostanie 8 najlepszych biegów zgodnie z wytycznymi sportowymi. Wszystkie uwagi prosimy zgłaszać w komentarzach lub drogą mailową.

 

RANKING

 

Komentarze - 4

zawodnik

Opublikowano: 2015-02-10 08:41:29

Dlaczego zawodnicy kadry za zawody za granicą dostają aż tak dużo punktów? Nie realne jest żeby zawodnicy startujący tylko w Polsce odrobili tak ogromną stratę punktową...?

Kuba_skipol

Opublikowano: 2015-02-10 09:55:23

Obowiązuję przelicznik ustalony w wytycznych, czyli punkty rankingowe mnożymy razy: Wykaz współczynników iloczynowych zawodów międzynarodowych do współzawodnictwa indywidualnego Pucharu Polski : 1. Juniorzy 5,0 - Zawody FIS w kraju – pod warunkiem, że spełnią wymogi FIS uzyskiwania punktów, w innym wypadku współczynnik 4,0 12,0 - Zawody FIS za granicą 20,0 - Mistrzostwa Świata Juniorów 2. Seniorzy 8,0 - Zawody FIS w kraju - pod warunkiem, że spełnią wymogi FIS uzyskania punktów, w innym wypadku współczynnik 5,0 15,0 - Zawody FIS za granicą 30,0 - Młodzieżowe Mistrzostwa Świata 50,0 - Puchar Świata / Mistrzostwa Świata / IO Uwaga: Na majowej komisji biegów padł wniosek, aby do Pucharu Polski zaliczać z zawodów Pucharu Świata, Mistrzostw Świata, Zimowych Igrzysk Olimpjiskich punkty za miejsca 1-60.

ZAWODNIK

Opublikowano: 2015-02-10 09:59:42

Również wstawiam się za poprzedzającym pytaniem i dodaję kilka swoich. Dlaczego do Rankingu Pucharu Polski są brane zawody zagranicze? Dlaczego kadrowicze dostają za nie tak dużo punktów, JAK TO JEST LICZONE ?! Jak już są wpisywane takie starty to dlaczego nie ma innych startów FIS w których brali udział inni zawodnicy, nie z kadry, dlaczego tego nie ma w rankingu?! Czemu wszystko jest robione tak żeby nikt z poza kadry nie mógł prowadzić ?! Czemu tylko Juniorom A sa uznawane starty zagraniczne a Juniorkom A już nie ?

Kuba_skipol

Opublikowano: 2015-02-10 10:23:59

Przeliczniki są powyżej. Jeżeli chodzi o starty zagraniczne to kategorii Junior A wlicza się tylko zawody FIS, KTÓRE SĄ PRZEPROWADZANE W TEJ KATEGORII czyli juniorów!! Jeżeli zawodniczki czy zawodnicy z kategorii A lub B startowali w zawodach FIS w kategorii seniorów, to ewentualne zdobyte punkty zalicza się do rankingu seniorów!!

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl