Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Dwa tygodnie obfite w zawody narciarskie zaliczane do rankingu skipola! [RANKING 5/2019]

->

2019-02-26

To już siódmy sezon Rankingu Skipola czyli klasyfikacji zawodów w biegach narciarskich w Polsce według ilości uczestników, którzy zostali sklasyfikowani na wynikach końcowych danych zawodów. Klasyfikujemy imprezy zarówno zawodowe jak amatorskie, są wyniki - jest miejsce w naszym rankingu.

 

Piąty w tym sezonie Ranking Skipola to już blisko 50 rozegranych w Polsce w tym sezonie zawodów w biegach narciarskich. Przez ostatnie dwa tygodnie liczba biegów wzrosła o ponad 50%! Sprawdźcie, które zawody cieszyły się największą frekwencją!

 

RANKING SKIPOLA

 

Jeszcze wyjaśnimy co zrobić, żeby zaistnieć w Rankingu Skipola:

 

 1. Przesłać do nas informację o terminie biegu wraz z komunikatem/regulaminem na adres: redakcja@skipol.pl (uwaga, informacje przez konta FB nie będą brane pod uwagę)

 2. Wysłać nam po zakończeniu zawodów oficjalne wyniki w pdf, lub link do wyników na oficjalnej stronie zawodów (uwaga, j/w w nawiasie).

Sposób liczenia i klasyfikacji uczestników. W rankingu bierzemy pod uwagę dzień startowy imprezy tzn jeżeli w Biegu Podhalańskim mamy trzy różne dystanse i techniki to sumujemy liczbę uczestników, traktując to jako jeden event vide Bieg Podhalański. Podobnie oczywiście w przypadku biegów, które pod jedną nazwą rozgrywają jednego dnia różne dystanse różnymi stylami.

 

Redakcja

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl