Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Druga odsłona VIII Rankingu Skipola! [RANKING 2/2020]

->

2020-02-10

To już ósmy sezon RANKINGU SKIPOLA czyli klasyfikacji zawodów w biegach narciarskich pod względęm ilości uczestników. W drugiej odsłonie klasyfikujemy 27 dotychczas rozegranych biegów narciarskich w Polsce.

 

W czołówce nie zaszły większe zmiany i na prowadzeniu znajduje się nadal XI Małopolska Szkolna Liga SZS - II edycja - XLIII Szkolna Liga Sportów Zimowych, którą ukończyło 331 uczestników. Kolejne miejsca zajmują FIS Slavic Cup / Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców / Puchar Grupy Azoty - V edycja - Zakopane oraz 45. Bieg "O Istebniański Bruclik" - Kubalonka.

 

Na 7. miejscu znalazły się ex aequo V i VI edycja Pucharu Grupy Azoty, które w ubiegły weekend odbyły się w Zakopanem. Do rankingu dołączyły też VI Bieszczadzki Bieg Narciarski "Tropem Żubra" oraz XXXIII Bieszczadzki Bieg Lotników.

 

RANKING SKIPOLA 2/2020

 

red

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl