Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Szósta odsłona VIII Rankingu Skipola! [RANKING 6/2020]

->

2020-03-11

To już ósmy sezon RANKINGU SKIPOLA czyli klasyfikacji zawodów w biegach narciarskich pod względęm ilości uczestników. W szóstej odsłonie, aktualnej na dzień 8 marca, klasyfikujemy 51 dotychczas rozegranych biegów narciarskich w Polsce. Niestety, wiele wskazuje na to, że będzie to ostatnie zestawienie w tym sezonie.

 

Zawody w ramach 44. Biegu Piastów zdominowały Ranking Skipola. Największym biegiem w Polsce był bieg na 25 km stylem klasycznym w ramach Festiwalu Narciarstwa Biegowego, który ukończyło 1725 osób. O 106 osób mniej minęło linię mety w główynch zawodach na 50 km stylem klasycznym. Na podium znajduje się jeszcze Bieg na 6 km CT (704 uczestników).

 

W porównaniu z ostatnim notowaniem, w rankingu zadebiutowały XI Małopolska Szkolna Liga SZS - IV edycja - Puchar Wójta Gminy Grybów oraz SGB Ultrabiel Maraton Narciarski.

 

RANKING SKIPOLA 6/2020

 

red

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl