Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Dolnośląskie ma Ligę Regionalną w biegach narciarskich [KALENDARZ]

Biegi narciarskie Polska -> Strefa PZN

2018-01-03

I jest. Długo oczekiwana, ale jest. Dolnośląska Liga Regionalna w biegach narciarskich będzie liczyła w tym sezonie aż pięć edycji. Gratulujemy Dolnośląskiemu Związkowi Narciarskiemu podjęcia organizacji zawodów.

...

Dolnośląski Związek Narciarski w Jeleniej Górze informuje, że w sezonie zimowym 2018 zorganizuje Dolnośląską Ligę Regionalną w Narciarstwie Biegowym, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportów zimowych.  Zależy nam, aby we współzawodnictwie sportowym startowało jak najwięcej dzieci i młodzieży. Na zawody w „Dolnośląskiej Lidze Regionalnej w Narciarstwie Biegowym”, zapraszamy uczniów i nauczycieli, zawodników i trenerów.... czytamy w piśmie na stronie DZN.

 

Większość zawodów Ligi zaplanowano oczywiście w Jakuszycach, z jednym za to ważnym wyjątkiem. W skład Ligi Dolnośląskiej wejdzie Memoriał Staszka Bodzka tradycyjnie już od lat rozgrywany w Opawie. Wprawdzie organizatorzy zastrzegają sobie jako trasę rezerwową Jakuszyce jednak miejmy nadzieję, że jeszcze gdzieś poza Polaną Jakuszycką będziemy mieli zimę.

Liga rozpocznie się 15 stycznia, finałem cyklu będą Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej rozegrane w dniach 17-18 marca na trasach Biegu Piastów.

W odróżnieniu od np. Ligi Małopolskiej SZS w lidze dolnośląskiej moga startować kategorie A, B, C, D i E, czyli z wyjątkiem seniora wszystkie kategorie wiekowe w biegach narciarskich.

 

Organizatorem zawodów jest Dolnośląski Okręgowy Związek Narciarski, pod REGULAMINEM ligi widnieją podpisy sekretarz DZN Wiesławy Kozłowskiej i v-ce prezesa DZN Zbigniewa Stępnia.

Trzymamy kciuki i będziemy oczywiście przedstawiać wyniki poszczególnych edycji Ligi.

 

KOMUNIKAT LIGI

 

red

 

 

Komentarze - 3

Dolnoslazak

Opublikowano: 2018-01-04 03:01:06

Takiego scenariusza za diabła bym nie przewidział. Zasnąć aż nie mogę. Kieruję wyrazy szacunku dla DZN zwłaszcza w okolicznościach kiedy Grupa Azoty słusznie wylogowała się ze sponsorowania pseudoprogramu o nazwie BNI.

nie Dolnoślązak....

Opublikowano: 2018-01-04 10:07:26

w zasadzie Grupa Azoty zrobiła to, co z biznesowego punktu widzenia zrobić powinna każda szanująca swoje finanse firma. A dla DZN ukłony, że sami podjęli inicjatywę.

Dolnoślązak

Opublikowano: 2018-01-06 23:53:43

Dokładnie to miałem na myśli.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl